Tomasz Pawlikowski prezesem grupy Publicis Communications w Polsce

6
Tomasz Pawlikowski prezesem grupy Publicis Communications w Polsce Tomasz Pawlikowski, prezes grupy Publicis Communications w Polsce. (Fot.: LinkedIn)
W grudniu ubiegłego roku globalnym szefem Publicis został Arthur Sadoun, do którego wyniki w Polsce raportuje Tomasz Pawlikowski.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Pawlikowski prezesem grupy Publicis Communications w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

20 sty 2016 10:29


- To dla nas okres dynamicznych zmian. Cel jest prosty – poszukujemy możliwych synergii i chcemy znacznie lepiej wykorzystywać nasz potencjał i talent wszystkich ekspertów, których z biegiem lat wykształciły nasze marki. Współpraca na najwyższym poziomie jest dla nas priorytetem. Dlatego na czele grupy stanie zespół menedżerów składający się z CEO największych spółek – Marka Gargały, Piotra Morkowskiego i Sebastiana Hejnowskiego – mówi Tomasz Pawlikowski.

W skład Publicis Communications w Polsce wchodzą: Leo Burnett, Saatchi&Saatchi, Interactive Solutions, Publicis, G7/ARC oraz MSLGroup. Oprócz Publicis Communications w Polsce obecna też jest medialna część grupy – Publicis Media, do której należą Starcom i ZenithOptimedia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.