Tomasz Parfienowicz dyrektorem w VIMN

Viacom International Media Networks (VIMN) informuje, że z początkiem października powierzył Tomaszowi Parfienowiczowi zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za współpracę biznesową z operatorami sieci kablowych i platform satelitarnych (CDS).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Parfienowicz dyrektorem w VIMN

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

27 paź 2014 14:42


Dotychczas Parfienowicz, jako Senior Director Ad Sales&Corporate Strategy, był odpowiedzialny za sprzedaż reklam, monetyzację produktów VIMN oraz za rozwój strategii biznesowej. W tym zakresie jego obowiązki pozostają bez zmian.

Funkcję Senior Director Ad Sales, CDS&Corporate Strategy, powierzoną w tej chwili Parfienowiczowi, piastował wcześniej Stefan Liebig, który awansował w strukturach VIMN North.

Tomasz Parfienowicz dołączył do Viacom International Media Networks Polska w listopadzie 2011 r. jako kierownik ds. strategii. Doświadczenie zawodowe zdobywał w największych firmach consultingowych.

W ostatnich latach, jako Senior Consultant w Deloitte Business Consulting, realizował projekty z zakresu analiz biznesowych, modeli finansowych i inwestycyjnych oraz zarządzania projektami w firmach działających w takich branżach jak: FMCG, ubezpieczenia, lotnictwo oraz sektor publiczny.

Parfienowicz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył dwa kierunki studiów: marketing i zarządzanie oraz finanse i bankowość.

Poszerzenie kompetencji Tomasza Parfienowicza to kolejny krok wzmacniający lokalną strukturę VIMN. Na początku miesiąca koncern informował o powołaniu Katarzyny Samojluk na stanowisko VP, dyrektora finansowego. Wcześniej w polskiej strukturze firmy miał miejsce szereg promocji.

W czerwcu Dariusz Janczewski awansował ze stanowiska VP, Ad Sales & Country Managera, na General Managera Viacom International Media Networks Polska. Także latem Daniel Reszka otrzymał awans na stanowisko VP Marketing & Product VIMN Polska, a Jerzy Dzięgielewski - na funkcję Director, Product & Portfolio.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.