Tomasz Józefacki, były prezes Benefit Systems w zarządzie firmy Neuca

Tomasz Józefacki w lutym tego roku złożył rezygnację z funkcji prezesa Benefit Systems. Teraz jest wiceprezesem w firmie Neuca.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Józefacki, były prezes Benefit Systems w zarządzie firmy Neuca

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

6 lis 2015 11:05


Tomasz Józefacki objął funkcję wiceprezesa w polskiej firmie Neuca - zajmującej się hurtową dystrybucją farmaceutyków - na początku września.

Wcześniej, przez trzy lata zajmował stanowisko prezesa Benefit Systems. W lutym tego roku złożył rezygnację, a jako przyczynę podał sprawy osobiste.

Czytaj też: Benefit Systems ma coraz lepsze wyniki. Karty sportowe wciąż na topie

Przed rozpoczęciem pracy w Benefit Systems, związany był z Agorą, gdzie od 2008 r. pełnił funkcję członka zarządu Agory i nadzorował segment internetowy spółki. Od 2014 r. zajmował stanowisko dyrektora ds. oddziałów "Gazety Wyborczej".

W latach 1999 do 2004 związany był z The New York Times Company, gdzie odpowiadał za marketing i promocję NYTimes.com. W 2002 roku został szefem rozwoju i strategii działów tematycznych Biznesu i Technologii portalu NYTimes.com.

Absolwent Marketingu i Biznesu Międzynarodowego New York University Stern School of Business. Na tej samej uczelni w 2002 roku ukończył studia MBA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.