Tomasz Gondek kierownikiem zespołu ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation

0 0

Tomasz Gondek będzie kierował zespołem ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation w Europie Środkowej.

Tomasz Gondek kierownikiem zespołu ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation
Tomasz Gondek (fot.mat.pras.)

Tomasz Gondek rozpoczął pracę w Deloitte z dniem 13 kwietnia br. jako lider R&D Networks w dziale Innovation Consulting.

- Wzmocnienie Deloitte wiedzą i doświadczeniem Tomasza Gondka jest wyrazem konsekwentnego i głęboko przemyślanego działania, pozwalającego na zaoferowanie klientom Deloitte fachowego wsparcia doradczego. Nasze usługi są kierowane zarówno do publicznych jednostek badawczo rozwojowych, będących w procesie transformacji, jak i przedsiębiorców, nie tylko w Polsce, którzy w modelu otwartych innowacji, są gotowi czerpać z zasobów instytutów – mówi Magdalena Burnat-Mikosz, partner zarządzająca Innovation Consulting w Europie Środkowej w Deloitte.

Przez ostatnie trzy lata Tomasz Gondek pełnił funkcję wiceprezesa we Wrocławskim Centrum Badań EIT+, jednym z najnowocześniejszych ośrodków badawczych w Polsce. Odpowiadał za rozwój centrum realizującego programy badawcze z dziedziny nanotechnologii i biotechnologii i wyposażonej w światowej klasy infrastrukturę badawczą.

Przez dziewięć lat aktywnie uczestniczył w kluczowych projektach strategicznych w aglomeracji wrocławskiej. Od 2006 r. pracując w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW), piastował stanowisko wiceprezesa. Zespół działający pod jego kierownictwem przyczynił się do przyciągnięcia inwestorów, którzy w latach 2006-2012 w sumie zainwestowali 4 mld zł na terenie aglomeracji.

Był zaangażowany w stworzenie 40 000 miejsc pracy, z czego połowa powstała w sektorach usług oraz badań i rozwoju. W tym okresie Wrocław znajdował się na pierwszym miejscu wśród polskich miast pod względem napływu inwestycji. Tomasz miał m.in. wkład do zakończonych sukcesem negocjacji z Credit Suisse, IBM, Google, HP, Nokia Siemens Networks, LG Display, UPS, Volvo, 3M, czy Dolby.

Tomasz Gondek ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, a także studiował informatykę w Sydney w Australii. Jest absolwentem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz w Wyższej Szkole Bankowości. Jest stypendystą programu „The International Visitor Leadership Program”, prowadzonego przez amerykański Departament Stanu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • czy mi się wydaje, czy właśnie teraz skończyło się finansowanie z UE dla EIT +, więc nie było sensu dalej tam siedzieć?

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.