Tomasz Drożdżyński opuszcza Allegro

Szef serwisów ogłoszeniowych Allegro, Tomasz Drożdżyński pod koniec kwietnia rozstanie się z firmą.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Drożdżyński opuszcza Allegro

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

21 lut 2014 9:16


Jak donosi Biztok.pl, Drożdżyński, który wcześniej był szefem Wykopu i Szerloka, chce zrobić kolejny krok w swojej karierze, dlatego zdecydował się opuścić pokład Allegro/Naspers, podkreślając jednak że był to bardzo ciekawy okres jego życia, który zawsze będzie miło wspominał.

- Międzynarodowa skala operacji (osiągnęliśmy pozycję lidera serwisów ogłoszeniowych startując praktycznie od zera w takich krajach jak Polska, Ukraina, Węgry, Bułgaria, Kazachstan), fascynujące wyzwania technologiczne (zbudowana platforma jeszcze w czasach Szerloka, obsługuje dziś 4,2 mld odsłon miesięcznie(!), a rozwojem i utrzymaniem zajmuje się dosłownie kilkanaście niesamowicie utalentowanych osób) oraz networking jaki umożliwia bycie w grupie Naspers (jako świetna okazja do poznania absolutnie fantastycznych osób/przedsiębiorców z całego świata) to bardzo cenne doświadczenia, za które będę wdzięczny Allegro do końca życia - powiedział dla portalu biztok.pl.

Obecnie Drożdżyński inwestuje swój czas w projekty związane z grami mobilnymi oraz jest zaangażowany w projekt tworzenia tarczy anty DDoS. Odchodzący szef Allegro bez komentarza pozostawił jednak plotki o planach ujednolicenia przez Naspers wszystkich jego serwisów. W efekcie takich działań rebrandingowych mogłaby zniknąć jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim internecie - tablica.pl. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.