Tomasz Buras szefem Savills Polska

Tomasz Buras został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego Savills Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Buras szefem Savills Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

13 cze 2014 11:52


Tomasz Buras dołączył do zespołu Savills we wrześniu 2011 roku jako dyrektor Działu Powierzchni Biurowych. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni biurowych, renegocjacji umów najmu oraz konsolidacji powierzchni biurowych po stronie najemcy.
Na nowym stanowisku, Buras skoncentruje się na dalszym umacnianiu pozycji Savills w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce, jak również na rozwoju nowych możliwości biznesowych w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Będzie równolegle pełnił rolę dyrektora Działu Powierzchni Biurowych i nadzorował pracę zespołu Reprezentacji Wynajmujących i zespołu Reprezentacji Najemców.

Awans Tomasza Burasa nastąpił po tym, jak Brian Burgess objął stanowisko szefa Savills na Europę Centralną. Michał Ćwikliński awansował na stanowisko dyrektora Zarządzającego Działu Inwestycji, z zadaniem powiększenia składu zespołu i pozyskania doświadczonych specjalistów, aby znacznie zwiększyć możliwości operacyjne tej ważnej linii biznesowej.

- Dzięki swojej rozległej wiedzy i doświadczeniu na polskim rynku nieruchomości, wybór Tomasza był oczywisty. Tomasz będzie kluczową osobą dla rozwoju Savills w Polsce i zapewnieniu najwyższej klasy usług naszym klientom - komentuje Borja Sierra, dyrektor generalny Savills na Europę.

- Z niecierpliwością czekam na wyzwania związane z moją nową rolą i pracą z zespołem, w celu dalszego umacniania pozycji Savills w Polsce. Niedawne przejęcie Studley w Stanach Zjednoczonych, pomoże wzmocnić nasze usługi poprzez dostęp do większej sieci biur, dzięki której możemy lepiej zaspokoić potrzeby nowych i obecnych klientów korporacyjnych na polskim rynku - dodaje Tomasz Buras.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.