Tomasz Bujak w radzie nadzorczej Starhedge

Tomasz Bujak zastąpił Moshe Haymana na stanowisku członka zarządu spółki Starhedge.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Bujak w radzie nadzorczej Starhedge

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

5 wrz 2016 11:19


Rada nadzorcza spółki Starhedge przyjęła rezygnację Moshe Haymana z funkcji członka zarządu. Moshe Hayman złożył na ręce przewodniczącego rady wyjaśnienie, że stan jego zdrowia w ostatnich miesiącach wciąż się pogarszał co utrudniało mu należyte wypełnianie obowiązków. Zarząd oraz rada nadzorcza dziękują Haymanowi za jego zaangażowanie i pracę i życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

Jednocześnie rada powołała do zarządu Tomasza Bujaka.

Tomasz Bujak jest magistrem prawa, ukończył studia podyplomowye na Uniwersytecie Jagiellońskim „Prawo Karne Skarbowe i Gospodarcze", posiada także absolutorium ze stosunków międzynarodowych. W latach 2012- 2015 pełnił funkcję sędziego społecznego w VI Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi Południe.

Zajmuje się zagadnieniami prawno-ekonomicznymi związanymi z procesami inwestycyjnymi, prawem rynków kapitałowych, handlowym, gospodarczym, jak również zagadnieniami corporate governance, CSR oraz raportowania wg standardu GRI. Wielokrotnie uczestniczył w negocjacjach handlowych, procesach inwestycyjnych: due dilligence oraz M&A, a swoje doświadczenie zbierał podczas wieloletniego pobytu w USA i Kanadzie gdzie pracował dla spółek z amerykańskiej listy Fortune 500. Pełnomocnik akcjonariuszy na ponad stu Walnych Zgromadzeniach, w tym Spółek z WIG 20, 40, 80. Często również prowadzi Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń i seminarium z zakresu prawa, ekonomii, rynku kapitałowego oraz komunikacji w biznesie, wielokrotnie jako panelista i prelegent. Ekspert Instytutu Prawa Gospodarczego i Rynków Kapitałowych. Ekspert w Kancelarii Prezydenta RP Grupy roboczej ds. zmian ustawy Prawo o stowarzyszeniach. Twórca cyklicznych konferencji „CSR na GPW”, oraz innych cyklicznych konferencji dotyczących prawa i rynku kapitałowego, inwestycji i analiz giełdowych oraz regulacji corporate governance.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.