Tomasz Braun nowym partnerem w Dentons

Do zespołu bankowości i finansów w warszawskim biurze kancelarii Dentons dołączył Tomasz Braun, obejmując stanowisko partnera. Będzie odpowiedzialny za rozwój oferty Zespołu Bankowości i Finansów w zakresie doradztwa regulacyjnego i compliance.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Braun nowym partnerem w Dentons

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

10 mar 2016 14:09


Tomasz Braun dotychczas związany był z londyńskim HSBC Holdings, gdzie jako associate general counsel legal risk management and assurance stworzył globalny system zarządzania ryzykiem prawnym, kierował międzynarodowym zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie ryzykiem oraz koordynował wdrożenie programów compliance w wielu jurysdykcjach.

Przed rozpoczęciem pracy w HSBC Holdings w Londynie Tomasz pełnił funkcję general counsel i członka zarządu w polskiej filii HSBC, a także w spółkach z grupy GE Capital, w tym GE Money Bank. Wcześniej prowadził własną kancelarię, pracował także na rzecz Komisji Europejskiej. Jego doświadczenie obejmuje doradztwo w transakcjach fuzji i przejęć, projektach integracyjnych i restrukturyzacyjnych oraz sporach sądowych.

Tomasz Braun jest przewodniczącym Rady Ekspertów oraz członkiem Rady Powierniczej Uczelni Łazarskiego w Warszawie, a także autorem lub współautorem licznych publikacji z zakresu bankowości i zarządzania.

– Dokładamy starań aby zapewnić klientom dostęp do najwyższej klasy specjalistów. Tomasz posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu instytucjami finansowymi. W swojej pracy skupi się na oferowaniu klientom z sektora finansowego strategicznego doradztwa w zakresie zarządzania ryzykiem i zagadnień compliance – powiedział Tomasz Dąbrowski, chief executive officer, Dentons Europe.

– Tomasz jest doświadczonym i rozpoznawalnym ekspertem jeśli chodzi o kwestie regulacyjne i compliance w sektorze bankowo-finansowym. Fakt, iż ekspert posiadający tak rozległą wiedzę z zakresu międzynarodowego prawa bankowego i regulacyjnego zdecydował się dołączyć do Dentons potwierdza naszą silną pozycję na rynku – dodał Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający Dentons w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.