Tomasz Barańczyk nowym partnerem zarządzającym PwC

Tomasz Barańczyk pokieruje działem prawno-podatkowym PwC. Zastąpił Iwonę Smith, która funkcję partnera zarządzającego tym działem pełniła od 2006 r.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Barańczyk nowym partnerem zarządzającym PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

1 lip 2013 20:01


Jednocześnie do grona partnerów firmy PwC w Polsce dołączyły 3 osoby: w dziale doradztwa prawno-podatkowego - Artur Kaźmierczak i Sławomir Krempa oraz w dziale audytu - Paweł Wesołowski. Wraz z nowo mianowanymi firma PwC w Polsce od 1 lipca liczy 49 partnerów.

Tomasz Barańczyk jest partnerem w dziale prawno-podatkowym PwC, gdzie od 1996 roku zajmuje się doradztwem dla wiodących firm z różnych sektorów gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw z sektora energetycznego, naftowego i gazowego.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych projektów optymalizacji podatkowej dla firm, głównie w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, VAT, akcyzy, cła i innych obciążeń publicznoprawnych.

W swojej praktyce zawodowej Tomasz Barańczyk kierował zespołami, które weryfikowały istniejące struktury biznesowe klientów i zapewniały im wszechstronną pomoc w przygotowaniu, a następnie realizacji rozwiązań korzystnych z perspektywy podatkowej. Od 2003 r. posiada uprawnienia licencjonowanego doradcy podatkowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.