Sylwia Zmarzła w zarządzie Kauflandu

Sylwia Zmarzła, która dotychczas była prokurentem w spółce Kaufland Polska Markety, została członkiem zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sylwia Zmarzła w zarządzie Kauflandu

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

22 paź 2015 16:02


Skład zarządu spółki wyglądał do tej pory następująco: Gunther Gunnar (prezes) oraz czterej wiceprezesi: Szponder Krzysztof, Sydry Janusz, Parik Radim oraz Urbańczyk Andrzej.

Natomiast członkami zarządu byli: Szczęsny Maurycy, Brasse Marek, Bartunek Jindrich, Madeja Adam oraz Grzywok Adam.

W Polsce sieć Kaufland ma 191 sklepów. Poza tym markety sieci znajdują się w Niemczech, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach i na Słowacji.

Grupa Kaufland należy do 10 największych przedsiębiorstw handlowych Europy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

9 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

jadzia 2017-03-29 13:26:56

Pani Sylwia niech się przyjrzy jak pracownicy łamią zakaz palenia i siedzenia na stołówce albo dopisywania godzin gdzie firma oczywiście płaci za nie po czym ten sam pracownik odbiera je w kolejnym miesiącu dwa w jednym każdy tak chce

była oddana firmie 2016-12-13 09:10:47

Na dwa tygodnie przed świętami dowiedziałam się, że dnia 1 stycznia zostanę zdegradowana z grf na zwykłego pracownika.Dodam że jestem pracownikiem z 11 -letnim stażem i to oddanym firmie.Czy aktualną polityką firmy Kaufland, gdzie klient jest najważniejszy a dobrego pracownika się szanuje informowanie w tym okresie jest OK??????????????Niech Pani Sylwia Zmarzła zajmie się tą kwestią ,gdyż jestem z jej regionu.

Pracownica 2016-10-18 16:41:42

Bolesławiecka Dyrektorka i VBL Agnieszka niech się wezmą do roboty grubasy A nie ludzi gnoją gorzej jak w obozie za Niemca mobing mobing i jeszcze raz mobing na taczki z nimi