Sylwia Zmarzła w zarządzie Kauflandu

Sylwia Zmarzła, która dotychczas była prokurentem w spółce Kaufland Polska Markety, została członkiem zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sylwia Zmarzła w zarządzie Kauflandu

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

22 paź 2015 16:02


Skład zarządu spółki wyglądał do tej pory następująco: Gunther Gunnar (prezes) oraz czterej wiceprezesi: Szponder Krzysztof, Sydry Janusz, Parik Radim oraz Urbańczyk Andrzej.

Natomiast członkami zarządu byli: Szczęsny Maurycy, Brasse Marek, Bartunek Jindrich, Madeja Adam oraz Grzywok Adam.

W Polsce sieć Kaufland ma 191 sklepów. Poza tym markety sieci znajdują się w Niemczech, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach i na Słowacji.

Grupa Kaufland należy do 10 największych przedsiębiorstw handlowych Europy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

32 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

JESZCZE JAKO PRACOWNIK 2018-04-11 17:06:57

NIE POLECAM PRACY DLA TEJ FIRMY PRACOWNIK PRACUJE NA 2-3 STOISKACH .FIRMA OBIECAŁA PODWYŻKI KTÓRYCH OCZYWIŚCIE NIE BYŁO PRACOWNICY SIĘ MASOWO ZWALNIAJĄ Z TEJ FIRMY DOBRZE TAM NIE JEST NIE POLECAM . STAWKI JAKIE SĄ WYPISYWANE ŻE RZEKOMO TYLE FIRMA PŁACI TO NIE PRAWDA PŁACĄ MNIEJ A MEDIALNIE PODAJĄ NIEPRAWDĘ .

Gora 2018-03-20 20:45:21

Jaki awans regionalny te bajki niech opowiada dziecku przed snem jej marzeniem był region Panie Kamilu naprawdę myśli Pan że ma Pan wokół debili którzy uwierzą w Pana słowa bądźmy poważni.

Pracownik na szczęście już były 2018-03-14 13:16:18

Masz szczęście dziewczyno bo to coś w Sochaczewie to nie wie co to znaczy kultura i odrobiną wyrozumiałości.Ale w końcu ktoś jej się pozbył z marketu.Podobno idzie wyżej ile w tym prawdy to się okaże,ale nie wiem po co to coś trzymać w firmie,wydaje jej się że pozjadała wszystkie rozumy,a tak naprawdę wiadomości zero wszystko przecież jest w kompie w podręczniku wystarczy wydrukować szkoda tylko że sama nie raczy tego przyswoić .Jeżeli nie daj Boże zostanie regionalnym to tylko współczuć tym co będą pod jej rządami.Ale w tej firmie ostatnio im mniej się wie tym lepiej bo łatwiej się żyje.