Sylwia Zmarzła w zarządzie Kauflandu

Sylwia Zmarzła, która dotychczas była prokurentem w spółce Kaufland Polska Markety, została członkiem zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sylwia Zmarzła w zarządzie Kauflandu

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

22 paź 2015 16:02


Skład zarządu spółki wyglądał do tej pory następująco: Gunther Gunnar (prezes) oraz czterej wiceprezesi: Szponder Krzysztof, Sydry Janusz, Parik Radim oraz Urbańczyk Andrzej.

Natomiast członkami zarządu byli: Szczęsny Maurycy, Brasse Marek, Bartunek Jindrich, Madeja Adam oraz Grzywok Adam.

W Polsce sieć Kaufland ma 191 sklepów. Poza tym markety sieci znajdują się w Niemczech, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach i na Słowacji.

Grupa Kaufland należy do 10 największych przedsiębiorstw handlowych Europy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

16 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

osoba z zewnątrz. 2018-01-21 11:25:24

Rzeczywiście na markecie w Sochaczewie panuje dziwna atmosfera będąc ostatnio na przebudowie da się to wyczuć ,pracownicy w obecności Pani dyrektor są spięci.My będąc tam przez parę nocy odczułyśmy to na własnej skórze jest tylko prędzej,za wolno robicie .To są noce każdego ma prawo dopaść kryzys.Pani dyrektor więcej uśmiechu jesteśmy Tylko ludzmi nie robotami ,więcej wyrozumiałości .Należy naprawdę tym dziewczyną współczuć ,my miałyśmy tej osoby dość po paru nocach a one mają to na co dzień .

8660 2018-01-21 10:10:27

To co dzieje się w Sochaczewie to obóz pracy kierowniczkom poprzewracało się w głowie to co wyprawia M.M to horror a druga nie jest lepsza co robi na drugich zmianach nic chodzi cały czas z telefonem ,siedzi w biurze albo stoi na informacji w celach towarzyskich to jest jej praca i Pani dyrektor tego nie widzi i nie rozlicza ,tylko jak zwykły pracownik chwilę stanie to widzi .Z Panią dyrektor nic nie idzie załatwić jak ktoś potrzebuje zmiany w grafiku to słyszy [nie ma takiej opcji]tylko jak Pani dyrektor potrzebuje łaski to zmienia grafik nie pytając pracownika czy nie ma przypadkiem czegoś zaplanowane zmienia nie pytając .kaufland cały mój świat chyba dla Pani dyrektor.

sierota 2018-01-06 20:35:49

Mobing jest wszędzie bo MM już nie ogarniają marketów.Ludzie się pozwalniali i market" leży".Drą się więc bo reszta wtedy szybciej lata po markecie.Nic nie działa , ale jak Zmarzła jedzie to regionalny K.M. i ta nad nim A.G.robią cuda żeby nie podpaść, popołudniówka nakłada się z ranną zmianą i obsada jest..