Sylwia Olech dyrektorem Pudelka

6
Sylwia Olech dyrektorem Pudelka Sylwia Olech z rynkiem medialnym związana jest od 1997 roku. (Fot.: LinkedIn)
Sylwia Olech obejmie stanowisko dyrektora wydawniczego serwisu Pudelek.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sylwia Olech dyrektorem Pudelka

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

29 lut 2016 20:17


1 marca do zespołu grupy Wirtualna Polska dołączy Sylwia Olech, związana dotąd z wydawnictwem Edipresse. Obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora wydawniczego serwisu Pudelek. Będzie odpowiadała za opracowywanie i realizację spójnej strategii rozwoju brandu Pudelek (w tym pudelek.pl, pudelek.tv oraz pudelekx.pl), koordynację procesu wydawniczego oraz zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem redakcyjnym.

– Przez ostatnich kilka miesięcy przygotowywaliśmy się do dużych zmian w serwisie, zarówno w warstwie redakcyjnej,  jak i produktowej. W planach mamy uruchomienie autorskich formatów wideo, zamierzamy też korzystać z doświadczeń grupy w obszarze transmisji wideo. Będziemy rozbudowywać zespół, m.in. by zwiększać liczbę publikacji, w tym  materiałów ekskluzywnych. Zaktywizujemy się też w obszarze social media – mówi Edyta Sidwa, dyrektor produktu rozrywka i serwisów gwiazdorskich w GWP.

– Chcemy ugruntować naszą pozycję lidera segmentu people i systematycznie zwiększać dystans do konkurencji, dlatego postawiliśmy na doświadczenie oraz umiejętności menadżerskie Sylwii Olech – dodaje.

Sylwia Olech z rynkiem medialnym związana jest od 1997 roku. W latach 1997-2002 pracowała jako dziennikarka m.in. w „Blasku”, „Gali”, „Marie Claire” (tu oraz w „Madame Figaro” była też redaktorem działu kultura). Od 2002 roku związana z miesięcznikiem „Pani”, gdzie zaczynała jako szef działu psychologia, seks, zdrowie, a następnie została zastępcą redaktor naczelnej. Od stycznia 2008 roku na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej dwutygodnika people „Party” (wyd. Edipresse). Odpowiadała również za prowadzenie wydań specjalnych „Party Style” (dwa wydania w roku) i „Party Kids”.

W czerwcu 2012 roku została zastępcą redaktor naczelnej dwutygodnika „Flesz”, pierwszego w Polsce magazynu kategorii people&style (wyd. Edipresse). Odpowiadała też za wydania specjalne „Flesz Trendy” oraz „Flesz Uroda”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.