Property News

"Straty i nabytki" kadrowe wśród dużych firm doradczych

0 0
"Straty i nabytki" kadrowe wśród dużych firm doradczych

Dawno zapowiadane zmiany „tektoniczne" wśród międzynarodowych firm doradczych przyśpieszają na naszych oczach.

Krajobraz tego rynku drastycznie się zmienia: BNP Paribas Real Estate coraz bliżej czołówki firm doradczych w Polsce przyjmując specjalistów największego kalibru; Savills krok po kroku wzmacnia swój zespół (kolejna wiadomość na ten temat pojawi się na pewno w ciągu tygodnia); firmie CBRE po kilku latach próby budowania biznesu property management udało się nie mniej spektakularne przejęcie dużej części zespołu PM z Jones Lang LaSalle - analizują eksperci Property Talents.

Jak pokazuję historia, „firmy-dawcy" szybko potrafią odbudować swoje zespoły. Bądźmy gotowi więc do tego że DTZ z Alanem Colquhounem (specjalistą od gaszenia pożarów i poprawiania pozycji rynkowej firmy) na czele oraz mający niezły „employer branding" Jones Lang LaSalle przygotowują swój „kontratak". Cushman&Wakefield ma nowego szefa na rynku polskim (Charles Taylor), który na pewno również nie jest gotowy oddać konkurentom wiodącej pozycji na rynku.

- W ciągu najbliższych kilku miesięcy oczekujemy za tym sporo wiadomości o „stratach i nabytkach" kadrowych wśród wszystkich wymienionych firmach i przede wszystkich w działach transakcyjnych oraz zarządzania nieruchomościami - uważają analitycy firmy Property Talents.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.