Stanisław Wojtera szefem PR w PZL-Świdnik

0 0
Stanisław Wojtera szefem PR w PZL-Świdnik
Stanisław Wojtera fot. mat.pras.

Do zespołu Biura Wydarzeń i Komunikacji PZL-Świdnik dołączył Stanisław Wojtera - doświadczony menedżer w obszarze mediów, PR i marketingu.

Stanisław Wojtera, jako szef Biura Wydarzeń i Komunikacji, odpowiedzialny będzie za relacje z mediami i interesariuszami oraz umacnianie wizerunku PZL-Świdnik.

Stanisław Wojtera jest absolwentem wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał także dyplom MBA Uniwersytetu Gdańskiego.

Posiada wieloletnią praktykę w zarządzaniu komunikacją firm i instytucji. W 2006 roku pracował w Polskiej Organizacji Turystycznej, najpierw jako doradca prezesa, później na stanowisku wiceprezesa.

W latach 2007-2008 pracował na stanowisku wiceprezesa w firmie deweloperskiej PKO Inwestycje. W latach 2009-2013 związany z TVP, gdzie pełnił m.in. funkcję rzecznika prasowego. Był także wykładowcą warszawskiej Wyższej Szkoły im. Jańskiego oraz trenerem z zakresu działania mediów.

Stanisław Wojtera posiada doświadczenie w zarządzaniu komunikacją spółek związanych z obronnością państwa. W latach 2013-2014 pełnił funkcję rzecznika prasowego Polskiego Holdingu Obronnego.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.