Sławomir Tryfon i Andrzej Chołuj dyrektorami w Uniqa

0 0
Sławomir Tryfon i Andrzej Chołuj dyrektorami w Uniqa
Andrzej Chołuj (po lewej) oraz Sławomir Tryfon (po prawej) są nowymi dyrektorami w Uniqa. (Fot.: mat. pras.)

Andrzej Chołuj objął stanowisko dyrektora departamentu sprzedaży - ubezpieczenia życiowe w Uniqa. Sławomir Tryfon został dyrektorem departamentu ubezpieczeń życiowych

Sławomir Tryfon z ubezpieczeniami związany jest od 20 lat. Przez kilkanaście lat pracował w Aviva (poprzednio Commercial Union) w obszarze produktowym i odpowiadał za zespół obsługi ubezpieczeń grupowych, zespoły produktowe w obszarze ubezpieczeń grupowych, a także produkty dla klientów indywidualnych. Od 2012 r. był zatrudniony w Nationale-Nederlanden (wcześniej ING) na stanowisku dyrektora ds. portfela produktowego i odpowiadał za cały portfel produktowy - ubezpieczenia indywidualne, grupowe, banc assurance oraz inwestycyjne. W Uniqa będzie zajmował się ubezpieczeniami życiowymi oraz underwritingiem.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Kontynuował edukację w studium doktoranckim na Wydziale Ubezpieczeń Społecznych SGH, ukończył także studia MBA w instytucie nauk ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Andrzej Chołuj jest związany z rynkiem ubezpieczeniowym od prawie 20 lat. Zdobywał doświadczenie, pracując w dużych firmach ubezpieczeniowych. Przed rozpoczęciem pracy w Uniqa pracował na stanowisku dyrektora regionu w Gothaer TU, gdzie zarządzał siecią sprzedaży 400 agentów i 4000 OFWCA. Wcześniej był związany m.in. z Aegon Polska, Wartą, AXA Polska i przez wiele lat z ING Nationale-Nederlanden. W Uniqa pokieruje nowym departamentem sprzedaży, który będzie odpowiadał zarówno za sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych na życie, jak i grupowych.

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach. 

– Rozwój ubezpieczeń na życie jest jednym z kluczowych elementów strategii całego koncernu Uniqa. Jest także jednym z najbardziej istotnych elementów rozwoju UNIQA w Polsce. Rola biznesu życiowego będzie nadal dynamicznie rosła ze względu na jego perspektywiczny charakter – mówi Adam Łoziak, wiceprezes spółek Uniqa, odpowiedzialny za sprzedaż.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.