Sławomir Tryfon i Andrzej Chołuj dyrektorami w Uniqa

Andrzej Chołuj objął stanowisko dyrektora departamentu sprzedaży - ubezpieczenia życiowe w Uniqa. Sławomir Tryfon został dyrektorem departamentu ubezpieczeń życiowych

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sławomir Tryfon i Andrzej Chołuj dyrektorami w Uniqa

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

12 lip 2016 11:32


Sławomir Tryfon z ubezpieczeniami związany jest od 20 lat. Przez kilkanaście lat pracował w Aviva (poprzednio Commercial Union) w obszarze produktowym i odpowiadał za zespół obsługi ubezpieczeń grupowych, zespoły produktowe w obszarze ubezpieczeń grupowych, a także produkty dla klientów indywidualnych. Od 2012 r. był zatrudniony w Nationale-Nederlanden (wcześniej ING) na stanowisku dyrektora ds. portfela produktowego i odpowiadał za cały portfel produktowy - ubezpieczenia indywidualne, grupowe, banc assurance oraz inwestycyjne. W Uniqa będzie zajmował się ubezpieczeniami życiowymi oraz underwritingiem.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Kontynuował edukację w studium doktoranckim na Wydziale Ubezpieczeń Społecznych SGH, ukończył także studia MBA w instytucie nauk ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Andrzej Chołuj jest związany z rynkiem ubezpieczeniowym od prawie 20 lat. Zdobywał doświadczenie, pracując w dużych firmach ubezpieczeniowych. Przed rozpoczęciem pracy w Uniqa pracował na stanowisku dyrektora regionu w Gothaer TU, gdzie zarządzał siecią sprzedaży 400 agentów i 4000 OFWCA. Wcześniej był związany m.in. z Aegon Polska, Wartą, AXA Polska i przez wiele lat z ING Nationale-Nederlanden. W Uniqa pokieruje nowym departamentem sprzedaży, który będzie odpowiadał zarówno za sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych na życie, jak i grupowych.

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach. 

– Rozwój ubezpieczeń na życie jest jednym z kluczowych elementów strategii całego koncernu Uniqa. Jest także jednym z najbardziej istotnych elementów rozwoju UNIQA w Polsce. Rola biznesu życiowego będzie nadal dynamicznie rosła ze względu na jego perspektywiczny charakter – mówi Adam Łoziak, wiceprezes spółek Uniqa, odpowiedzialny za sprzedaż.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.