Property News

Sławomir Łoboda wiceprezesem LPP

0 0
Sławomir Łoboda wiceprezesem LPP
Sławomir Łoboda w składzie zarządu LPP./ fot. mat.pras.

Sławomir Łoboda został powołany do zarządu LPP. Będzie odpowiedzialny za inwestycje – pozyskiwanie nowej powierzchni handlowej, negocjacje warunków najmu oraz za budowę salonów, a także za funkcjonowanie działu prawnego.

Nowy wiceprezes to prawnik związany z firmą od 1997 r. Jako wspólnik w kancelarii Krzyżagórska Podniesiński Łoboda przez wiele lat odpowiadał w LPP za obsługę prawną. Od 2005 roku koordynuje również funkcjonowanie działu najmu oraz działu inwestycji. W okresie współpracy z LPP zrealizował także wiele istotnych projektów w tym: wprowadzenie spółki na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, stworzenie sieci franszyzowej, fuzję ze spółką Artman SA, zbycie marki Esotiq oraz rozwój sieci salonów własnych.

Sławomir Łoboda urodził się w 1965 r., jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W 1995 roku złożył egzamin radcy prawnego. Zajmuje się także działalnością społeczną – jest prezesem Rady Fundacji Hospicyjnej, organizacji pożytku publicznego, otaczającej opieką osoby przewlekle chore. W związku tą sferą swojej działalności został odznaczony brązowym krzyżem zasługi przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.