Sławomir Facon dyrektorem personalnym w PKO Finat

6
Sławomir Facon dyrektorem personalnym w PKO Finat Na czele departamentu zarządzania personelem w PKO Finat stanął Sławomir Facon. (fot. PKO Finat)
Sławomir Facon został dyrektorem departamentu zarządzania personelem PKO Finat.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sławomir Facon dyrektorem personalnym w PKO Finat

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

31 sie 2016 10:12


Na czele departamentu zarządzania personelem w PKO Finat stanął Sławomir Facon. Do obowiązków nowego dyrektora należy realizacja polityki zarządzania i rozwoju pracowników PKO Finat, a także zapewnienie klientom spółki najwyższej jakości usług w zakresie outsourcingu personalnego oraz Centrum Usług Wspólnych.

Sławomir Facon jest absolwentem wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych. Posiada tytuł certyfikowanego Coacha ICC.

- Efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim to klucz do sukcesu każdej firmy. Jako spółka specjalizująca się w outsourcingu personalnym odpowiadamy za dobre funkcjonowanie zespołów IT u naszych klientów. W ramach pełnionych przeze mnie obowiązków będę koncentrować się na rozwoju kompetencji, wiedzy i zaangażowania specjalistów PKO Finat – powiedział Sławomir Facon.

Z rynkiem finansowym i obszarem HR związany jest od ponad 10 lat. Od grudnia 2010 roku był zatrudniony w Pekao Leasing na stanowisku dyrektora biura zasobów ludzkich i administracji, gdzie odpowiadał za kreowanie i realizację polityki personalnej oraz zarządzanie procesami HR.

W latach 2007-2010 brał udział w międzynarodowych projektach w grupie UniCredit. W tym okresie doświadczenie w zakresie rozwoju pracowników zdobywał między innymi w centrum szkoleniowym grupy w Turynie oraz jako trener.

Karierę zawodową rozpoczął w 2004 roku w Banku Pekao, początkowo w pionie bankowości detalicznej, a następnie w pionie zasobów ludzkich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.