Sebastian Stępak dyrektorem zarządzającym MSLGroup

0 0

Sebastian Stępak objął stanowisko dyrektora zarządzającego MSLGroup. Zastąpił tym samym Zofię Bugajną, która zajmie się rozwojem biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Sebastian Stępak dyrektorem zarządzającym MSLGroup
Sebastian Stępak został dyrektorem zarządzającym MSLGroup. / fot. mat.pras.

Do obowiązków nowego dyrektora należeć będzie kierowanie firmą w Polsce oraz dalszy rozwój i poszerzanie kompetencji w obszarze komunikacji marketingowej.

Sebastian Stępak z branżą PR związany jest od ponad 15 lat. Od 2014 roku zarządza MSLWarsaw, jedną ze spółek z portfolio firm grupy Publicis w Polsce. Posiada bogate doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami i skomplikowanymi projektami.

Pracował dla największych marek, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Był jedynym polskim jurorem w kategorii PR na festiwalu w Cannes; zasiadał także w kapitule Sabre Awards.

Zofia Bugajna obejmie stanowisko Business Development Director, CEE i będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu na poziomie regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w marketingu konsumenckim i zarządzaniu marką, a prowadzone przez nią projekty były wielokrotnie nagradzane i nominowane do polskich i międzynarodowych nagród. Z MSLGroup związana od 2010 roku, gdzie odpowiadała za pozyskiwanie i współpracę z klientami z rynku konsumenckiego.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.