Sebastian Klimek i Maciej Rapkiewicz w zarządzie PZU

Rada nadzorcza Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń powołała z dniem 22 marca 2016 r. w skład zarządu Sebastiana Klimka i Macieja Rapkiewicza. Wcześniej ze stanowisk w zarządzie zrezygnowali: Przemysław Dąbrowski oraz Paweł Surówka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sebastian Klimek i Maciej Rapkiewicz w zarządzie PZU

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

21 mar 2016 7:44


Powołanie nastąpiło na okres wspólnej kadencji, która rozpoczęła się w dniu 1 lipca 2015 roku i która obejmuje trzy kolejne pełne lata obrotowe. Pierwszym pełnym rokiem obrotowym kadencji jest rok 2016.

Sebastian Klimek jest absolwentem University of North Florida - Bachelor of Business Administration in International Business. Obecnie uczestnik studiów Executive Master of Business Administration na wydziale zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

W roku 2000 audytor w dziale bankowości KPMG Polska. W latach 2000-2001 odbył praktykę w dziale sekcji do współpracy międzynarodowej w Europie Centralnej w Jackson Associates Consulting w USA. W latach 2003-2005 internal auditor w Philips Polska, gdzie prowadził znaczące audyty wewnątrz wszystkich departamentów produktowych Philipsa (Consumer Electonics, Lighting, Medical Systems) w całej Europie.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.