Sebastian Buczek ponownie prezesem Quercus TFI. Jest też nowy zarząd

0 0

Akcjonariusze Quercus TFI ponownie powołali Sebastiana Buczka na prezesa, dokonali też wyboru pozostałych członków zarządu, a także rady nadzorczej.

Sebastian Buczek ponownie prezesem Quercus TFI. Jest też nowy zarząd
fot.sebastianbuczek.blox.pl

Sebastian Buczek jest prezesem zarządu Quercus TFI od sierpnia 2007 r. Jest zatrudniony w Quercus TFI na stanowisku dyrektora generalnego oraz jest dyrektorem Departamentu Inwestycyjnego. Jest akcjonariuszem Quercus TFI.

Pierwszym wiceprezesem zarządu został ponownie Artur Paderewski - piastuje to stanowisko od sierpnia 2007 r. Także jest akcjonariuszem spółki.

Akcjonariusze postanowili, że Piotr Płuska nadal będzie wiceprezesem zarządu (zajmuje to stanowisko od sierpnia 2007 r.). Jest zatrudniony w Quercus TFI na stanowisku dyrektora Departamentu Operacyjnego. Jest akcjonariuszem Quercus TFI.

Wiceprezesem zarządu pozostanie także Paweł Cichoń (na stanowisku od kwietnia 2008 r.). Jest on zatrudniony w Quercus TFI na stanowisku dyrektora Departamentu Sprzedaży. Jest także akcjonariuszem Quercus TFI.

Przewodniczącym rady nadzorczej Quercus TFI został Maciej Radziwiłł. W skład RN weszli ponadto: Janusz Nowicki (wiceprzewodniczący), Jerzy Cieślik, Andrzej Dadełło oraz Jerzy Lubianiec.

Quercus TFI to publiczne towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Towarzystwo zostało założone w sierpniu 2007 r. W marcu 2011 r. Quercus TFI zadebiutował na rynku głównym warszawskiej giełdy.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.