Sebastian Arana Araya dyrektorem zarządzającym 3M Poland

Sebastian Arana Araya zastąpi na stanowisku dyrektora zarządzającego Xaviera Douellou, pełniącego tę funkcję od roku 2010.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sebastian Arana Araya dyrektorem zarządzającym 3M Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

18 mar 2014 14:45


Sebastian Arana Araya dołączył do 3M ponad 15 lat temu. W trakcie swojej kariery miał okazję zdobyć szerokie doświadczenie w zakresie marketingu i sprzedaży. Od 2005 do 2012 roku piastował stanowiska dyrektora handlowego rynku w grupie biznesowej przemysł, a następnie w grupie ochrona zdrowia w 3M w Chile.

Przez ostatnie dwa lata pełnił stanowisko dyrektora zarządzającego 3M Chile.

- Jestem bardzo zadowolony, że będę miał możliwość realizować się zawodowo w Polsce, która jest kluczowym dla koncernu 3M rynkiem w Europie. Ścisła współpraca z polskim zespołem ekspertów, a w efekcie dalszy rozwój firmy, wzrost sprzedaży oraz wzmocnienie wizerunku marki to główne cele, jakie zamierzam realizować w najbliższych miesiącach - powiedział Sebastian Arana Araya.

Nowy dyrektor 3M Poland ukończył Pontificia Universidad Catolica w Chile oraz Tulane University w Nowym Orleanie, USA. Jest członkiem zarządu Amerykańskiej Izby Handlowej w Chile, a także przewodniczy United Way Chile, organizacji non-profit, działającej na rzecz rozwoju edukacji i poprawy życia społeczności. Jest również dyrektorem ICARE, organizacji pozarządowej, która skupia ponad 1200 chilijskich przedsiębiorstw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.