wnp.pl

Ryszard Trepczyński nie jest już członkiem zarządu PZU

0 0
Ryszard Trepczyński nie jest już członkiem zarządu PZU
Ryszard Trepczyński, Fot. PTWP

PZU powołał zarząd na nową kadencję. Rada Nadzorcza ubezpieczyciela postawiła na sprawdzone w poprzednich latach osoby z jednym wyjątkiem. Z zarządu odchodzi Ryszard Trepczyński, odpowiedzialny za pion inwestycji.

Rada Nadzorcza PZU 24 czerwca 2015 r. na wniosek prezesa Andrzeja Klesyka, powołała zarząd nowej kadencji. Ze stanowiskiem z końcem miesiąca pożegna się wiceprezes PZU nadzorujący pion inwestycji Ryszard Trepczyński (szef PZU Inwestycje), któremu nie przedłużono kadencji.

Pozostali członkowie zarządu ponownie zostali powołani na swoje funkcje. Członkiem zarządu odpowiedzialnym za finanse pozostanie Przemysław Dąbrowski od lat związany z tym pionem w PZU. Funkcję członka zarządu ubezpieczyciela pełni od 2010 r.

Czytaj też: Adam Klesyk ponownie prezesem PZU

Ubezpieczenia grupowe, zdrowotne, administracja i sieć Grupy PZU pozostanie domeną Dariusza Krzewiny, który w zarządzie ubezpieczyciela zasiada od dwóch lat.

Za obszar likwidacji szkód i świadczeń oraz assistance nadal będzie odpowiadał Tomasz Tarkowski, który z Grupą PZU jest związany od 1996 roku. W zarządzie ubezpieczyciela zasiada od czterech lat.

Nową osobą w tym składzie jest Rafał Grodzicki, który karierę zawodową zaczynał w Banku Handlowym, a z PZU związany jest od lat, bo od 2004 r.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.