Ryszard Trepczyński nie jest już członkiem zarządu PZU

PZU powołał zarząd na nową kadencję. Rada Nadzorcza ubezpieczyciela postawiła na sprawdzone w poprzednich latach osoby z jednym wyjątkiem. Z zarządu odchodzi Ryszard Trepczyński, odpowiedzialny za pion inwestycji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ryszard Trepczyński nie jest już członkiem zarządu PZU

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

25 cze 2015 12:11


Rada Nadzorcza PZU 24 czerwca 2015 r. na wniosek prezesa Andrzeja Klesyka, powołała zarząd nowej kadencji. Ze stanowiskiem z końcem miesiąca pożegna się wiceprezes PZU nadzorujący pion inwestycji Ryszard Trepczyński (szef PZU Inwestycje), któremu nie przedłużono kadencji.

Pozostali członkowie zarządu ponownie zostali powołani na swoje funkcje. Członkiem zarządu odpowiedzialnym za finanse pozostanie Przemysław Dąbrowski od lat związany z tym pionem w PZU. Funkcję członka zarządu ubezpieczyciela pełni od 2010 r.

Czytaj też: Adam Klesyk ponownie prezesem PZU

Ubezpieczenia grupowe, zdrowotne, administracja i sieć Grupy PZU pozostanie domeną Dariusza Krzewiny, który w zarządzie ubezpieczyciela zasiada od dwóch lat.

Za obszar likwidacji szkód i świadczeń oraz assistance nadal będzie odpowiadał Tomasz Tarkowski, który z Grupą PZU jest związany od 1996 roku. W zarządzie ubezpieczyciela zasiada od czterech lat.

Nową osobą w tym składzie jest Rafał Grodzicki, który karierę zawodową zaczynał w Banku Handlowym, a z PZU związany jest od lat, bo od 2004 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.