Ronald Kers dyrektorem generalnym Grupy Müller

Nowym dyrektorem generalnym Grupy Müller (Unternehmensgrupe Theo Müller) wybrany został Ronald Kers, były szef oddziału firmy obejmującego Wielką Brytanię i Irlandię.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ronald Kers dyrektorem generalnym Grupy Müller

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl/The Grocer

2 lip 2014 11:08


Wraz z początkiem 2015 r. zastąpi na tym stanowisku Heinera Kampsa, dyrektora generalnego spółki od 2011 r. - poinformował "The Grocer".

Kers zarządza oddziałem Müllera w Wielkiej Brytanii i Irlandii od stycznia 2012 r., a więc od czasu przejęcia przez koncern mleczarni Robert Wiseman Dairies. Odpowiedzialny był za jej włączenie w strukturę firmy.

Aktualnie Kers jest także dyrektorem zarządzającym oddziału Müller Dairy. Ten ostatni wakat spółka będzie chciała wypełnić, natomiast nie ma w planach powołania nowego szefa oddziału obejmującego Wielką Brytanię i Irlandię - Kers nadal będzie zarządzał tym regionem, choć już z wyższego stanowiska.

Grupa Müller jest jednym z największych producentów posiadających bardzo szeroki asortyment produktów mleczarskich. Firma istnieje od 1896 r., a do Polski weszła w roku 2008. W jej portfolio znaleźć można takie marki, jak Müllermilch, Riso, Froop, Gracja czy De Luxe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.