Robert Zaklika dołączył do ATM

Do zarządu spółki ATM, polskiego operatora centrum danych, dołączył Robert Zaklika, który będzie odpowiadał za transformację, optymalizację kosztów i zarządzanie kapitałem ludzkim.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Robert Zaklika dołączył do ATM

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

11 lip 2016 14:55


Zaklika to menadżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w największych spółkach z sektora telekomunikacyjnego, bankowego, ubezpieczeniowego i chemicznego.

Specjalizuje się w transformacji i wdrożeniach zmian w organizacji w zakresie redukcji kosztów operacyjnych i osiągnięcia wysokiej efektywności zarówno operacyjnej, jak i sprzedażowej. W ostatnim czasie był liderem transformacji kosztowej w T-Mobile Polska, gdzie rozpoczął skuteczny program transformacji, który jest obecnie kontynuowany. W 2015 roku z sukcesem odpowiadał w grupie Netia za proces restrukturyzacji i wdrożenia zmian operacyjnych, zajmując stanowisko dyrektora ds. operacji.

Robert Zaklika jest jednym ze stu menadżerów tworzących od podstaw Alior Bank. Jako dyrektor departamentu logistyki przez ponad siedem lat nadzorował budowę wszystkich placówek banku, procesów logistycznych i data center należących do Banku. Koordynował również wprowadzanie do struktur spółki nowoczesnych rozwiązań z zakresu BCM.

Z ramienia banku był odpowiedzialny za restrukturyzację spółki Polbita (Drogerie Natura), a także zarządzał siecią sprzedaży Drogerii Natura. W swojej karierze zawodowej zajmował się również konsolidacją spółek transportowych grupy PKN Orlen na południu Polski. Ponadto zasiadał w kilku Radach Nadzorczych spółek z grupy Netia i PKN Orlen.

Robert Zaklika jest absolwentem studiów Executive MBA IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management, Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Ukończył Wyższą Szkołę Menadżerską z tytułem magistra i Wyższą Szkołę Zarządzania w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.