Property News

Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills

0 0
Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills

Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills (Real Estate Management Services) na stanowisku associated director, szef Działu Finansów i Systemów Biznesowych.

Robert Kubiak będzie odpowiadał za nadzór nad zespołem zarządców nieruchomości ds. finansów oraz wdrożenie i rozwój systemów informatycznych wykorzystywanych w Savills. Robert Kubiak specjalizuje się w zarządzaniu informacją, w szczególności w raportowaniu komercyjnym i finansowym, budżetowaniu, sprawozdawczości finansowej i due dilligence. Będzie pracował nad usprawnieniem procesów biznesowych, w tym za usprawnienie przepływu informacji i dokumentów.

Robert Kubiak posiada ośmioletnie doświadczenie w zakresie finansów i systemów informatycznych w branży nieruchomości. Zanim dołączył do Savills pracował w DTZ jako kierownik w dziale finansowym ds. Obsługi Kluczowego Klienta - CBRE Global Investors (poprzednio ING REMS). Na tym stanowisku odpowiadał za zarządzanie zespołem finansowym, który świadczył usługi finansowe pięciu centrom handlowych oraz trzem budynkom biurowych, w tym Centrum Handlowemu Złote Tarasy w Warszawie.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.