Robert Gietko Leasing Directorem w Helical Poland

Robert Gietko został awansowany na stanowisko Leasing Directora w spółce Helical Poland, specjalizującej się w budowie powierzchni handlowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Robert Gietko Leasing Directorem w Helical Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

15 paź 2013 14:47


Robert Gietko z branżą nieruchomości związany jest od przeszło trzynastu lat i był zaangażowany w pracę nad kilkudziesięcioma projektami komercyjnymi w Polsce typu: centra handlowe (CH Reduta, CH Targówek, CH Plejada-Bytom, CH Plejada-Sosnowiec, Galeria Malta, Galeria Katowicka, etc.), parki handlowe (Futura Park Wrocław i Kraków, PH Młyn, etc.), centra outlet (wszystkie centra Factory i Fashion House), domy handlowe (DH Renoma/Wrocław, DH Katarzyna/Kielce, etc.).

Od początku 2012 r. pracował w Helical Poland jako leasing manager, odpowiadający za wynajem powierzchni w dwóch projektach, realizowanych przez spółkę, czyli w CH Europa Centralna w Gliwicach, które jest jednym z największych obiektów handlowych w Polsce oraz w CH Młyn we Wrocławiu.

Wcześniej Robert Gietko pełnił funkcje Leasing&Asset Managera w spółce Astaris Property Solutions oraz AIB PPM/Polonia Property Funds, Projects Promotion Directora w spółce Centrum Development & Investments oraz Marketing i PR Managera w spółkach Neinver Polska i Steen & Strom Polska/FORAS Management Polska. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.