wnp.pl

Robert Bialik nowym prezesem Lotos Oil

0 0
Robert Bialik nowym prezesem Lotos Oil

Rada Nadzorcza spółki powołała Roberta Bialika na prezesa zarządu Lotos Oil. Dotychczas pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Lotos Infrastruktura.

- Wydarzenia w otoczeniu makroekonomicznym sprawiają, że rynek stawia przed nami nowe wymagania. Jestem przekonany, że dzięki pasji i zaangażowaniu w tworzenie nowych rozwiązań technologicznych, z jakich zawsze znana była nasza spółka oraz aktywnym działaniom służb handlowych nie tylko umocnimy naszą pozycję, ale i rozbudujemy naszą sprzedaż na atrakcyjnych rynkowo obszarach – powiedział po wyborze Robert Bialik.

Nowy Prezes jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wydziału Ekonomiki Produkcji. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania organizowane pod patronatem niemieckiej Fachhochschule Dortmund przez Zachodniopomorską Szkołę Menadżerów w Szczecinie i Rzeszowską Szkołę Menadżerów.

Robert Bialik od blisko 20 lat - związany z przemysłem petrochemicznym w Polsce, szczególnie na Podkarpaciu. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Rafinerii Jasło, gdzie pełnił kolejno funkcje kierownika działu analiz ekonomicznych i kształtowania cen, dyrektora ekonomiczno – finansowego i dyrektora ds. handlu i marketingu. Od 2004 roku pełnił funkcje zarządcze w strukturach Grupy Kapitałowej Lotos, między innymi jako członek rad nadzorczych a także jako prezesa Zarządu w Spółkach: Lotos Park Technologiczny, Lotos Jasło/ Lotos Infrastruktura.

Lotos Oil jest wiodącą firmą na krajowym rynku olejów przemysłowych i olejów silnikowych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.