Property News

Rezygnacje w radzie nadzorczej Solar Company

0 0
Rezygnacje w radzie nadzorczej Solar Company
Solar to polska marka odzieżowa działająca od 1989 roku. /Fot. PTWP

Sławomir Raniszewski oraz Rafał Mielcarek zgłosili rezygnację z funkcji przewodniczących rady nadzorczej spółki modowej Solar Company.

Zarówno Rafał Mielcarek, jak i Sławomir Raniszewski nie podali przyczyn decyzji. Obaj przestaną pełnić obowiązki członków rady nadzorczej 30 września br.

Do nadzoru spółki Solar dołączyli 15 stycznia 2014 roku. 

Czytaj też: Roszady w Solarze

Sławomir Raniszewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 2008 roku członek zarządu ds. finansowych. Równolegle zasiadał w radach nadzorczych. Od lipca 2011 roku pełni funkcje prezesa zarządu H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych sp. z o.o. w Poznaniu.

Rafał Mielcarek jest adwokatem, absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w wielu gałęziach prawa związanych z obsługą prawną i funkcjonowaniem przedsiębiorstw. W latach 2000 - 2002 brał udział w procesach prywatyzacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw państwowych i spółek państwowych.

Solar to polska marka odzieżowa działająca na rynku od 1989 roku. Solar liczy 76 własnych sklepów firmowych, 18 placówek franczyzowych oraz 88 sklepów partnerskich. Współpracuje również z 38 partnerami z zagranicy oraz 8 placówkami franczyzowymi m.in. w Niemczech, Rosji, Słowacji, Luksemburgu oraz na Ukrainie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.