Rezygnacje w radzie nadzorczej Solar Company

Sławomir Raniszewski oraz Rafał Mielcarek zgłosili rezygnację z funkcji przewodniczących rady nadzorczej spółki modowej Solar Company.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rezygnacje w radzie nadzorczej Solar Company

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 wrz 2015 9:26


Zarówno Rafał Mielcarek, jak i Sławomir Raniszewski nie podali przyczyn decyzji. Obaj przestaną pełnić obowiązki członków rady nadzorczej 30 września br.

Do nadzoru spółki Solar dołączyli 15 stycznia 2014 roku. 

Czytaj też: Roszady w Solarze

Sławomir Raniszewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 2008 roku członek zarządu ds. finansowych. Równolegle zasiadał w radach nadzorczych. Od lipca 2011 roku pełni funkcje prezesa zarządu H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych sp. z o.o. w Poznaniu.

Rafał Mielcarek jest adwokatem, absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w wielu gałęziach prawa związanych z obsługą prawną i funkcjonowaniem przedsiębiorstw. W latach 2000 - 2002 brał udział w procesach prywatyzacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw państwowych i spółek państwowych.

Solar to polska marka odzieżowa działająca na rynku od 1989 roku. Solar liczy 76 własnych sklepów firmowych, 18 placówek franczyzowych oraz 88 sklepów partnerskich. Współpracuje również z 38 partnerami z zagranicy oraz 8 placówkami franczyzowymi m.in. w Niemczech, Rosji, Słowacji, Luksemburgu oraz na Ukrainie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.