Research Now: John Rothwell prezesem, a Gary Laben dyrektorem wykonawczym

0 0

• Gary Laben obejmie stanowisko głównego dyrektora wykonawczego firmy Research Now.
• Prezesem i dyrektorem operacyjnym zostanie John Rothwell.

Research Now: John Rothwell prezesem, a Gary Laben dyrektorem wykonawczym
fot.researchnow.com

Firma Research Now, firma zajmująca się gromadzeniem danych cyfrowych na potrzeby analityki i spostrzeżeń, ogłosiła powołanie Gary'ego Labena na stanowisko głównego dyrektora wykonawczego oraz członka rady nadzorczej z dniem 29 marca.

Gary Laben zastąpi poprzedniego prezesa i dyrektora wykonawczego Kurta Knaptona, który złożył rezygnację ze stanowiska w październiku 2015 r., jednak pozostaje członkiem rady nadzorczej.

Laben wnosi ponad 25 lat doświadczenia przywódczego i branżowego w zakresie wykorzystania danych do celów podejmowania decyzji marketingowych w kwestii klientów. Ostatnio zajmował stanowisko głównego dyrektora wykonawczego firmy KBM Group oraz globalnego głównego dyrektora do spraw danych w firmie Wunderman. Obie firmy są częścią grupy WPP. Firma KBM specjalizuje się w rozwiązaniach marketingowych na podstawie danych, a Wunderman jest agencją marketingu cyfrowego i bezpośredniego. Będąc głównym dyrektorem wykonawczym w firmie KBM, Laben przeprowadził firmę przez zakończoną powodzeniem integrację z szeregiem nabytych spółek, a także przewodził programowi ekspansji globalnej. Zdobył uznanie także za stworzenie i zjednoczenie zespołów zarządzających.

Firma Research Now ogłosiła także, że John Rothwell, główny dyrektor operacyjny obejmie stanowisko prezesa i głównego dyrektora operacyjnego. Rothwell, niegdyś pierwszy pracownik zatrudniony przez Research Now, wrócił do firmy cztery lata temu i obecnie zarządza rynkową działalnością firmy.

"Rada nadzorcza Research Now bardzo cieszy się z tego, że Gary dołączy do firmy na stanowisku głównego dyrektora wykonawczego - stwierdził John Civantos, członek rady i partner zarządzający w spółce Court Square Capital Partners, większościowym właścicielu firmy Research Now. - Gary ma na koncie wiele sukcesów w roli przywódcy. Jesteśmy zadowoleni z tego, że dołączył do Research Now u boku Johna Rothwella i reszty naszego solidnego zespołu zarządzającego. Jego doświadczenie w rozwoju działalności organicznie oraz przez nabycia przyczyni się do umocnienia innowacyjnego podejścia, skupienia na klientach i wzrostu Research Now w tak dynamicznej branży" - dodał.

"Research Now jest na czele rozwijającej się branży - skomentował sam Laben. - Organizacja przygotowuje ofertę wyczerpujących rozwiązań związanych z danymi i stojącymi za nimi technologiami na cele wyzwań badawczych i nadal pozostaje dominującym graczem w branży gromadzenia danych na potrzeby badań rynkowych. Jestem podekscytowany z powodu dołączenia do zespołu w tak ważnym czasie" - dodał nowy dyrektor.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.