Renata Wiśniewska szefową HR w Wirtualnej Polsce

Jak dowiedział się portal PulsHR.pl, do Wirtualnej Polski wraca po kilku latach nieobecności Renata Wiśniewska. Obejmie w firmie stanowisko VP Chief Talent Officer.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Renata Wiśniewska szefową HR w Wirtualnej Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 sty 2015 16:57


Renata Wiśniewska będzie odpowiedzialna za realizację strategii personalnej oraz zapewnienie spójności standardów zarządzania ludźmi i komunikacji we wszystkich spółkach należących do grupy.

Dotychczasowym szefem HR w grupie, była Katarzyna Prokopowicz, która nadal będzie zarządzać zespołem ds. HR. Teraz jednak będzie raportować do Renaty Wiśniewskiej, która objęła nowo utworzone stanowisko VP Chief Talent Officera.

- Mamy świetny zespół ludzi, dzięki któremu grupa Wirtualna Polska osiąga tak duże sukcesy. Dołączenie Renaty Wiśniewskiej oznacza szczególną dbałość o jego dalszy rozwój - komentuje Jacek Świderski, prezes grupy Wirtualna Polska.

Renata Wiśniewska od początku swojej kariery zawodowej związana jest z HR i branżą nowych technologii, od ponad 15 lat z Internetem i mediami.

Specjalizuje się w kształtowaniu kultury organizacji opartej na systemie wartości oraz budowaniu marki przywództwa. Jest ekspertem w zarządzaniu innowacją. Przez ostatnie 8 lat odpowiedzialna była za kształtowanie polityki personalnej i komunikację wewnętrzną grupy Onet.pl.

W latach 2007-2012 współtworzyła standardy zarządzania ludźmi w grupie ITI, wcześniej pracowała jako dyrektor personalny w Wirtualnej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Rozczarowany 2015-01-16 15:40:24

Nie gratuluje ale zycze powodzenia.