Renata Wiśniewska szefową HR w Wirtualnej Polsce

0 0
Renata Wiśniewska szefową HR w Wirtualnej Polsce
Renata Wiśniewska szefową HR w Wirtualnej Polsce / fot, mat pras.

Jak dowiedział się portal PulsHR.pl, do Wirtualnej Polski wraca po kilku latach nieobecności Renata Wiśniewska. Obejmie w firmie stanowisko VP Chief Talent Officer.

Renata Wiśniewska będzie odpowiedzialna za realizację strategii personalnej oraz zapewnienie spójności standardów zarządzania ludźmi i komunikacji we wszystkich spółkach należących do grupy.

Dotychczasowym szefem HR w grupie, była Katarzyna Prokopowicz, która nadal będzie zarządzać zespołem ds. HR. Teraz jednak będzie raportować do Renaty Wiśniewskiej, która objęła nowo utworzone stanowisko VP Chief Talent Officera.

- Mamy świetny zespół ludzi, dzięki któremu grupa Wirtualna Polska osiąga tak duże sukcesy. Dołączenie Renaty Wiśniewskiej oznacza szczególną dbałość o jego dalszy rozwój - komentuje Jacek Świderski, prezes grupy Wirtualna Polska.

Renata Wiśniewska od początku swojej kariery zawodowej związana jest z HR i branżą nowych technologii, od ponad 15 lat z Internetem i mediami.

Specjalizuje się w kształtowaniu kultury organizacji opartej na systemie wartości oraz budowaniu marki przywództwa. Jest ekspertem w zarządzaniu innowacją. Przez ostatnie 8 lat odpowiedzialna była za kształtowanie polityki personalnej i komunikację wewnętrzną grupy Onet.pl.

W latach 2007-2012 współtworzyła standardy zarządzania ludźmi w grupie ITI, wcześniej pracowała jako dyrektor personalny w Wirtualnej Polsce.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Nie gratuluje ale zycze powodzenia.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.