Regina Gul w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

0 0
Regina Gul w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego
Regina Gul w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

Regina Gul, starszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL, dołączyła do zarządu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Głównym obszarem specjalizacji Reginy Gul w nowej roli będą działania edukacyjne skierowane do szeroko pojętego sektora nieruchomości, a także reprezentowanie Stowarzyszenia w roli spikera na konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council) jest organizacją pozarządową, mającą na celu wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce, poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej. Dążeniem PLGBC jest przekształcenie projektowania, budowania i użytkowania budynków w całym kraju tak, aby przyniosło to korzyść zarówno jego mieszkańcom, środowisku, jak i wszystkim uczestnikom procesu budowlanego.

PLGBC jest pełnoprawnym członkiem Światowego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Regina Gul jako starszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL odpowiada przede wszystkim za usługi związane z certyfikacją LEED i BREEAM, a także nadzór i doradztwo budowlane. Posiada uprawnienia do przeprowadzania audytów energetycznych oraz procesów ekologicznej certyfikacji LEED i BREEAM dla budynków komercyjnych, zarówno nowo powstających, jak już istniejących (LEED Accredited Professional, International BREEAM Assessor, BREEAM In-Use Auditor).

Regina ukończyła wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej oraz studia podyplomowe w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa na Politechnice Warszawskiej. Ma 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.