Regina Gul w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

Regina Gul, starszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL, dołączyła do zarządu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Regina Gul w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

26 kwi 2015 9:46


Głównym obszarem specjalizacji Reginy Gul w nowej roli będą działania edukacyjne skierowane do szeroko pojętego sektora nieruchomości, a także reprezentowanie Stowarzyszenia w roli spikera na konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council) jest organizacją pozarządową, mającą na celu wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce, poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej. Dążeniem PLGBC jest przekształcenie projektowania, budowania i użytkowania budynków w całym kraju tak, aby przyniosło to korzyść zarówno jego mieszkańcom, środowisku, jak i wszystkim uczestnikom procesu budowlanego.

PLGBC jest pełnoprawnym członkiem Światowego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Regina Gul jako starszy kierownik projektu w dziale zarządzania projektami JLL odpowiada przede wszystkim za usługi związane z certyfikacją LEED i BREEAM, a także nadzór i doradztwo budowlane. Posiada uprawnienia do przeprowadzania audytów energetycznych oraz procesów ekologicznej certyfikacji LEED i BREEAM dla budynków komercyjnych, zarówno nowo powstających, jak już istniejących (LEED Accredited Professional, International BREEAM Assessor, BREEAM In-Use Auditor).

Regina ukończyła wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej oraz studia podyplomowe w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa na Politechnice Warszawskiej. Ma 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.