Ramiro Lafarga Brollo prezesem UPC Polska

Ramiro Lafarga Brollo, dotychczasowy dyrektor zarządzający O2 Słowacja, należącej do grupy Telefonica, 1 lipca obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ramiro Lafarga Brollo prezesem UPC Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

6 cze 2014 13:17


W nowej roli przejmie odpowiedzialność za bieżącą działalność UPC Polska po dotychczasowym prezesie Simonie Boydzie, który ustąpił z funkcji z końcem 2013 r.

Ramiro Lafarga Brollo od roku 2011 był dyrektorem zarządzającym operatora mobilnego 02 Słowacja, znacząco rozwinął firmę na przestrzeni ostatnich kilku lat, kładąc szczególny nacisk na jakość obsługi klientów. Poprzednio Ramiro pełnił szereg funkcji zarządczych w obszarze marketingu i sprzedaży w Ameryce Południowej: od roku 2002 zajmował stanowiska kierownicze w Grupie Telefonica, w tym m.in. jako dyrektor sprzedaży w Telefonica Chile i Telefonica Sao Paulo (Brazylia), jak również jako dyrektor sprzedaży i obsługi klientów w Movistar Chile. Ramiro ma obywatelstwo argentyńskie i włoskie.

- Ramiro wniesie do UPC Polska duże doświadczenie z rynku telekomunikacyjnego oraz liczne osiągnięcia zawodowe. Jego praktyczna znajomość dynamicznego rynku telekomunikacyjnego, w tym segmentu mobilnego, doskonale wpisuje się w działania prowadzone przez UPC w Polsce, na największym rynku Liberty Global w regionie CEE - mówi Betzalel Kenigsztein, dyrektor zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią Liberty Global.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.