wnp.pl

Rainer Lindner dołącza do spółki Schaeffler

0 0
Rainer Lindner dołącza do spółki Schaeffler
Rainer Lindner był dyrektorem zarządzającym w Komitecie Współpracy Gospodarczej z Europą Wschodnią od 2008 r. (Fot. Schaeffler)

Schaeffler powitał wieloletniego cyrektora w Komitecie Współpracy Gospodarczej z Europą Wschodnią prof. Rainera Lindnera, w szeregach kadry zarządzającej. Lindner objął stanowisko CEO subregionu Schaeffler Europa Środkowo-Wschodnia.

Rainer Lindner był dyrektorem zarządzającym w Komitecie Współpracy Gospodarczej z Europą Wschodnią od 2008 r. Wcześniej pracował jako doradca rządu federalnego i Bundestagu w Niemieckim Instytucie Spraw Międzynarodowych i Bezpieczeństwa (SWP).

Grupa Schaeffler jest znanym dostawcą części zamiennych do pojazdów użytkowych i urządzeń przemysłowych na całym świecie. Dostarcza produkty i rozwiązania dla silników, skrzyń biegów oraz podwozia, jak również łożysk tocznych i ślizgowych dla różnorodnych urządzeń.

W roku 2014 przedsiębiorstwo osiągnęło obrót w wysokości 12,1 mld euro. Zatrudniając ok. 84 tys. osób na całym świecie, grupa Schaeffler jest jedną z największych europejskich firm rodzinnych.

Dzięki 170 lokalizacjom w 50 krajach, Schaeffler dysponuje rozbudowaną siecią zakładów produkcyjnych, centrów badań i rozwoju oraz punktów dystrybucji. Użytkownikom pojazdów znany jest ze względu na należące co niego marki: LUK, INA czy FAG.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.