Rafał Świeżak został partnerem w Crido Business Consulting

0 0
Rafał Świeżak został partnerem w Crido Business Consulting


Rafał Świeżak został partnerem w firmie doradczej Crido Business Consulting, która wspiera firmy w przygotowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych oraz rozwoju kompetencji menedżerów i przedsiębiorców.

W swojej dotychczasowej karierze Rafał Świeżak realizował projekty z zakresu planowania i wdrażania strategii dla firm z branży finansowej, handlowej, BPO/SSC oraz usług profesjonalnych.

Przygotował i przeprowadził kilkadziesiąt projektów rozwijających kompetencje pracowników w powiązaniu ze strategią biznesową firmy dla przedsiębiorstw z sektorów: budowlanego, produkcyjnego, finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, FMCG oraz usług. Sukces zapewnia mu połączenie kompetencji w zakresie analizy rynkowej, branżowej oraz organizacyjnej z umiejętnościami pomocy menedżerom w rozwoju osobistym i profesjonalnym.

Rafał Świeżak, wraz z zespołem Crido Business Consulting, będzie rozwijał doradztwo biznesowe i strategiczne pomagając firmom w zwiększaniu przychodów, podnoszeniu efektywności działania, tworzeniu innowacji oraz fuzjach i przejęciach. Będzie także wspierał polskich przedsiębiorców w opracowywaniu strategii związanych z planowaniem inwestycji, podnoszeniem efektywności procesów, zarządzaniem kapitałem ludzkim w firmie, jak również przy wchodzeniu na nowe rynki zbytu czy tworzeniu propozycji nowych produktów i usług oraz przeprowadzaniu sukcesji.

Będzie przy tym ściśle współpracować z Zespołem Doradztwa Europejskiego i Zespołem Doradztwa Podatkowego Crido Taxand, jak również kancelarią Crido Legal, dopełniając tym samym spektrum usług oferowanych firmom i przedsiębiorcom pod marką Crido.

Przez ostatnie 10 lat, zanim dołączył do Crido Business Consulting, Rafał Świeżak pracował jako konsultant, menedżer zarządzający konsultantami i partner w jednej z największych w Polsce firm szkoleniowych - House of Skills. W latach 2005-2009 pełnił funkcję wiceprezesa House of Skills.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.