Rafał Stalewski country managerem w Tagetik Polska

Rafał Stalewski jest odpowiedzialny za koordynację wszystkich procesów związanych z Tagetik w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Stalewski country managerem w Tagetik Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 wrz 2014 10:46


Rafał Stalewski został powołany na stanowisko country managera w Tagetik Polska. Jest odpowiedzialny za rozwój sprzedaży oprogramowania Tagetik na terenie Polski, koordynację wszystkich procesów związanych z Tagetik w Polsce, a także współpracę z dystrybutorami i partnerami Tagetik w innych krajach.

Oprogramowanie Tagetik wspiera organizacje w zakresie wszystkich filarów CPM - planowania, budżetowania, konsolidacji finansowej, alokacji i rozliczania kosztów , jak również w obszarze ujawnień i sprawozdawczości regulacyjnej zgodnej z wytycznymi PSR/MSR, KNF, Solvency II, FinRep, CoRep czy Basel III.

- Zapotrzebowanie na rozwiązania klasy Corporate Performance Management w Polsce jest na tyle duże, że zdecydowaliśmy się na zatrudnienie Country Managera, odpowiedzialnego za rozwój marki
i sprzedaż oprogramowania Tagetik w Polsce. Jestem przekonany, że pod kierunkiem Rafała, firmy w naszym kraju docenią zalety systemu Tagetik, który w badaniach satysfakcji klientów prowadzonych przez BPM Partners otrzymuje najwyższe oceny spośród dostępnych rozwiązań CPM. – tłumaczy Daniel Arak, Business Development Director i współzałożyciel Itmagination.

Rafał Stalewski od ponad 10 lat zajmuje się rozwiązaniami klasy Corporate Performance Management. Uczestniczył we wdrożeniach systemów CPM/BI w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach, takich jak PKO BP, mBank,  Bank BPH, Agora S.A., Eircom, Pioneer Investments, Kraft Foods czy O2.

Do tej pory był związany z Oracle, gdzie odpowiadał za wsparcie sprzedaży rozwiązań klasy Enterprise Performance Management na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, centralnej Azji oraz w Turcji. Wcześniej zajmował się wdrażaniem i wsparciem sprzedaży systemów klasy CPM/BI w firmach Microstrategy oraz Codec Systems.

Rafał Stalewski jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Ukończył studia podyplomowe z Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie  kocha flamenco, gra w tenisa ziemnego i jeździ na rowerze.

Tagetik to jedna z najszybciej rozwijających się firm dostarczających oprogramowanie klasy Corporate Performance Management, które integruje wszystkie procesy finansowe w organizacjach. Działa w 50 krajach, a z jej rozwiązań korzysta ponad 600 przedsiębiorstw. Wyłącznym dystrybutorem Tagetik w Polsce jest Itmagination - spółka dostarczająca oprogramowanie na zamówienie oraz systemy analityczno-raportowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.