Rafał Regulski zrezygnował z funkcji dyrektora Rurexpolu w Częstochowie

Rafał Regulski zrezygnował z funkcji dyrektora oddziału Rurexpol w Częstochowie oraz z funkcji prokurenta oddziałowego tej firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Regulski zrezygnował z funkcji dyrektora Rurexpolu w Częstochowie

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

25 lis 2015 11:48


Zarząd Alchemii powierzył to stanowisko Rafałowi Regulskiemu 1 lipca tego roku. Jak poinformowała Alchemia rezygnacja została złożona ze skutkiem na dzień 30 listopada 2015 r. bez podawania przyczyny.

Rafał Regulski jest wiceprezesem i dyrektorem ds. finansowych w firmie Alchemia.

Jest absolwentem Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji na wydziale businessu i administracji gospodarczej na kierunku – ekonomia w zakresie finanse i rachunkowość. Posiada również tytuł Master of Business Administration w Prywatnej Szkole Businessu i Administracji.

Pracę zawodową rozpoczął w 1997 r. w Spółce Apexim jako specjalista ds. wdrożeń. Następnie objął stanowisko audytora w A&E Consult. W latach 1998 – 2000 zatrudniony w ZWUT jako samodzielny specjalista ds. ekonomicznych, a w latach 2000 – 2001 kierownik sekcji ekonomicznej. W latach 2001-2009 dyrektor finansowy w Siemens. Od 2009 roku, zatrudniony w KZA. jako doradca zarządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

TAKI TAM 2016-09-26 19:16:41

Wywalili nieudacznika(pseudo-finansistę i ekonomistę0 gdyż nie doczytał zapisanych praw pracowników wynikających z pakietu soc. i teraz Alchemia beknie z odszkodowaniami dla roboli(ukradli kasę,która mieli przeznaczyć dla ludzi) tzw."system czterobrygadowy" aby pracownicy nie stracili za DUŻO na zarobkach.Złodziejska firma

zenek 2015-11-25 17:38:24

Pan Regulski po prostu uciekł z Rurexpolu,gdyż nie miał żadnego pomysłu na zdobycie klientów(zamówień),był dyrektorem z doskoku(1 godz./tyg.).Był kolejnym przedstawicielem Alchemii(której zarząd nie może poradzić sobie w Rurexpolu)-wymieniają kolejnych dyrektorów,zwolnili 130osób i obcieli załodze zarobki o blisko 50%.Jak Pan Karkosik dowie sie co namodzili(to dlatego uciekł) to ich wszystkich pogoni. Alchemia to pseudo firma gdzie pracownicy są traktowani jak niewolnicy i ludzie o ograniczonym światopoglądzie-masakra.