Rafał Regulski zrezygnował z funkcji dyrektora Rurexpolu w Częstochowie

0 0
Rafał Regulski zrezygnował z funkcji dyrektora Rurexpolu w Częstochowie
Rafał Regulski zrezygnował z funkcji dyrektora oddziału Rurexpol w Częstochowie. /Fot. Alchemia

Rafał Regulski zrezygnował z funkcji dyrektora oddziału Rurexpol w Częstochowie oraz z funkcji prokurenta oddziałowego tej firmy.

Zarząd Alchemii powierzył to stanowisko Rafałowi Regulskiemu 1 lipca tego roku. Jak poinformowała Alchemia rezygnacja została złożona ze skutkiem na dzień 30 listopada 2015 r. bez podawania przyczyny.

Rafał Regulski jest wiceprezesem i dyrektorem ds. finansowych w firmie Alchemia.

Jest absolwentem Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji na wydziale businessu i administracji gospodarczej na kierunku – ekonomia w zakresie finanse i rachunkowość. Posiada również tytuł Master of Business Administration w Prywatnej Szkole Businessu i Administracji.

Pracę zawodową rozpoczął w 1997 r. w Spółce Apexim jako specjalista ds. wdrożeń. Następnie objął stanowisko audytora w A&E Consult. W latach 1998 – 2000 zatrudniony w ZWUT jako samodzielny specjalista ds. ekonomicznych, a w latach 2000 – 2001 kierownik sekcji ekonomicznej. W latach 2001-2009 dyrektor finansowy w Siemens. Od 2009 roku, zatrudniony w KZA. jako doradca zarządu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Wywalili nieudacznika(pseudo-finansistę i ekonomistę0 gdyż nie doczytał zapisanych praw pracowników wynikających z pakietu soc. i teraz Alchemia beknie z odszkodowaniami dla roboli(ukradli kasę,która mieli przeznaczyć dla ludzi) tzw."system czterobrygadowy" aby pracownicy nie stracili za DUŻO na zarobkach.Złodziejska firma
  • Pan Regulski po prostu uciekł z Rurexpolu,gdyż nie miał żadnego pomysłu na zdobycie klientów(zamówień),był dyrektorem z doskoku(1 godz./tyg.).Był kolejnym przedstawicielem Alchemii(której zarząd nie może poradzić sobie w Rurexpolu)-wymieniają kolejnych dyrektorów,zwolnili 130osób i obcieli załodze zarobki o blisko 50%.Jak Pan Karkosik dowie sie co namodzili(to dlatego uciekł) to ich wszystkich pogoni. Alchemia to pseudo firma gdzie pracownicy są traktowani jak niewolnicy i ludzie o ograniczonym światopoglądzie-masakra.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.