Property News

Rafał Koralewski kierownikiem działu windykacji w Savills

0 0
Rafał Koralewski kierownikiem działu windykacji w Savills

Savills wzmocnił zespół zarządzania nieruchomościami w Warszawie powołując Rafała Koralewskiego na stanowisko kierownika działu windykacji. Będzie on odpowiedzialny za usprawnienie procedur kontroli finansowej i windykacji w Savills.

Koralewski jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z sześcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills, pracował jako starszy specjalista kontroli kredytowej w DTZ, gdzie odpowiadał za windykację i kontrolę papierów wartościowych. Był też zaangażowany w zarządzanie portfelem nieruchomości dla wielu międzynarodowych inwestorów. Swoją ścieżkę zawodową w branży nieruchomości komercyjnych rozpoczął w dziale kontroli kredytowej firmy Donaldsons.

- Jesteśmy świadomi, że dodatni cash-flow ma zasadnicze znaczenie dla naszych klientów na obecnym rynku finansowym. Z tego powodu wzmocniliśmy nasz zespół finansów zatrudniając Rafała. Jestem przekonany, że będzie cennym dodatkiem do zespołu, co pozwoli nam na zapewnienie zintegrowanych usług finansowych w sekorze nieruchomości - powiedział Wojciech Zawierucha, dyrektor ds. operacyjnych i rozwoju biznesu w dziale zarządzania nieruchomościami Savills.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.