Rafał Koralewski kierownikiem działu windykacji w Savills

Savills wzmocnił zespół zarządzania nieruchomościami w Warszawie powołując Rafała Koralewskiego na stanowisko kierownika działu windykacji. Będzie on odpowiedzialny za usprawnienie procedur kontroli finansowej i windykacji w Savills.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Koralewski kierownikiem działu windykacji w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

29 lip 2013 12:42


Koralewski jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z sześcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills, pracował jako starszy specjalista kontroli kredytowej w DTZ, gdzie odpowiadał za windykację i kontrolę papierów wartościowych. Był też zaangażowany w zarządzanie portfelem nieruchomości dla wielu międzynarodowych inwestorów. Swoją ścieżkę zawodową w branży nieruchomości komercyjnych rozpoczął w dziale kontroli kredytowej firmy Donaldsons.

- Jesteśmy świadomi, że dodatni cash-flow ma zasadnicze znaczenie dla naszych klientów na obecnym rynku finansowym. Z tego powodu wzmocniliśmy nasz zespół finansów zatrudniając Rafała. Jestem przekonany, że będzie cennym dodatkiem do zespołu, co pozwoli nam na zapewnienie zintegrowanych usług finansowych w sekorze nieruchomości - powiedział Wojciech Zawierucha, dyrektor ds. operacyjnych i rozwoju biznesu w dziale zarządzania nieruchomościami Savills. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.