Rafał Kincer dyrektorem Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej

Nowa twarz i strategia w spółce hotelarskiej NAT - właściciel 18 obiektów wczasowych i hoteli w Polsce oraz Stacji Narciarskiej Cieńków w Wiśle ma nowego dyrektora.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Kincer dyrektorem Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

18 lip 2014 11:31


Funkcję dyrektora ds. operacyjnych objął Rafał Kincer, były wiceprezes GC Investment oraz współtwórca Hoteli Diament. Jednocześnie firma zapowiada ambitny rozwój na polskim rynku m.in. przez stworzenie dwóch nowych marek hotelowych.

Rafał Kincer to absolwent Executive MBA na WSB przy AE w Poznaniu oraz Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Poprzednio wiceprezes spółki developerskiej GC Investment, wieloletni prezes zarządu i współtwórca sieci Hotele Diament, dyrektor zarządzający sieci restauracji.

Prowadził oddziały handlowe w Warszawie i Katowicach dla międzynarodowej firmy z branży chłodnictwa przemysłowego. Konsultant inwestycji hotelowych, trener. Pasjonat hotelarstwa i gastronomii, specjalista marketingowego zarządzania strategicznego, sprzedaży oraz budowania i motywowania zespołów. Prywatnie - uwielbia bieganie, startuje w maratonach oraz wspina się w górach.

Do jego obowiązków należy zmiana wizerunku sieci poprzez wprowadzenie w życie nowej strategii spółki mówiącej o dwóch nowych markach hotelowych. Doprowadzenie do kategoryzacji obiektów firmy (już w tym roku NAT planuje skategoryzować 3 ze swoich obiektów na standard 3 gwiazdek). W osiemnastu ośrodkach wczasowych i hotelach należących do spółki ma doprowadzić do zwiększenia przychodów i optymalizacji kosztów oraz podniesienia efektowności działów marketingu i sprzedaży, a także pozyskać nowe rynki i grupy klientów.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna jest graczem na polskim rynku turystycznym (rocznie przyjmuje ponad 130 tyś wczasowiczów). Baza noclegowa to ponad 3,5 tyś miejsc noclegowych wraz z gastronomią, ale również baza rekreacyjno - lecznicza w części obiektów. Firma posiada także własne przystanie ze sprzętem pływającym i Kolej Linową w Wiśle usytuowaną bezpośrednio przy Pensjonacie *** Ogrodzisko (w kwietniu rozpoczyna się rozbudowa Pensjonatu***, który docelowo ma posiadać 80 pokoi w wysokim standardzie, basen, rozbudowane i profesjonalne zaplecze SPA oraz sale konferencyjne na 200 osób).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.