Rafał Janowicz oraz Piotr Łopusiński w Savills

Rafał Janowicz oraz Piotr Łopusiński dołączyli do agencji Savills.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Janowicz oraz Piotr Łopusiński w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

10 sie 2015 13:28


Do Działu Kompleksowego Zarządzania Nieruchomościami Savills dołączył Rafał Janowicz na stanowisku analityka finansowego. Rafał będzie odpowiadał za raportowanie finansowe, przygotowanie budżetów i analiz oraz usprawnienie procedur kontroli finansowej.

Rafał Janowicz posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w zakresie finansów. Zanim dołączył do Savills, pracował w Panasonic Marketing Europe Gmbh jako kontroler finansowy. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Learning Systems Poland, jednej z wiodących sieci szkół językowych - Speak-up i Empik, gdzie pośród wielu innych obowiązków, koordynował proces zamknięcia miesiąca dla całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Rafał ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula) na kierunku Ekonomia. Dodatkowo, ukończył studia podyplomowe w zakresie finansów i księgowości korporacyjnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Piotr Łopusiński dołączył do Działu Doradztwa Inwestycyjnego agencji doradczej Savills na stanowisku młodszego konsultanta. Piotr będzie wspierał dział w codziennych obowiązkach, obejmujących pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości komercyjnych, oraz asystował w procesie sprzedaży i due diligence nieruchomości. Będzie także zaangażowany w opracowanie danych na potrzeby analiz rynku nieruchomości oraz tworzenie i aktualizację baz danych potencjalnych inwestorów oraz transakcji inwestycyjnych.

Zanim dołączył do Savills, Piotr pracował jako młodszy konsultant w dziale wycen i doradztwa Cushman & Wakefield, gdzie był odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynku nieruchomości oraz raportów, takich jak studia wykonalności czy koncepcje optymalnego zagospodarowania.

Piotr jest absolwentem studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.