Radosław Stępień, wiceprezes ZUS podał się do dymisji

0 0
Radosław Stępień, wiceprezes ZUS podał się do dymisji
Radosław Stępień funkcję członka zarządu ZUS pełnił od 16 lutego 2015 r. (Fot. ZUS)

Radosław Stępień, członek zarządu ZUS odpowiedzialny za sprawy informatyczne podał się do dymisji z dniem 1 maja. Gertruda Uścińska, prezes ZUS dymisję przyjęła a rada nadzorcza na czwartkowym (14 kwietnia) posiedzeniu, zatwierdziła tę decyzję.

- Pozostaję w Zakładzie do końca kwietnia, będę przekazywał bieżące sprawy - powiedział w czwartek (14 kwietnia) PAP Radosław Stępień.

Członek zarządu odpowiadający za pion operacji i eksploatacji systemów nadzoruje osiem departamentów w Zakładzie, m.in. obsługi klientów, aplikacji autorskich, rozwoju usług IT, eksploatacji aplikacji i infrastruktury informatycznej.

Z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do Zakładu wynika, że do końca miesiąca powinien być znany następca członka zarządu ds. operacji i eksploatacji systemów. Nowy wiceprezes ds. informatycznych mógłby zostać przedstawiony radzie nadzorczej ZUS na posiedzeniu 26 kwietnia.

Stępień został wiceprezesem ZUS 16 lutego 2015 r. Wcześniej pracował m.in. w Urzędzie Nadzoru nad Funduszami Emerytalnymi oraz ministerstwie finansów i ministerstwie sprawiedliwości, w Banku Gospodarstwa Krajowego i Głównym Urzędzie Statystycznym oraz PKO BP.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.