Radosław Stępień nowym wiceprezesem BGK

Na wniosek Ministra Infrastruktury i Rozwoju, Rada Nadzorcza Banku Gospodarstwa Krajowego podjęła decyzję o zmianie w składzie zarządu BGK. Wiceprezesa, pierwszego zastępcę prezesa zarządu Jarosława Bełdowskiego, od 17 marca 2014 r. zastąpi Radosław Stępień.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Radosław Stępień nowym wiceprezesem BGK

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (Katarzyna Walterska)

wnp.pl

6 mar 2014 15:56


Radosław Stępień jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Studiował również na Wydziale Filozoficzno-Historycznym UŁ. W 1991 r. rozpoczął pracę w delegaturze Ministerstwa Przekształceń Własnościowych w Łodzi. Później pełnił funkcję dyrektora wydziału strategii Urzędu Miasta Łodzi. Od 1999 do 2003 r. był wiceprezesem zarządu i dyrektorem departamentu ubezpieczeń korporacyjnych w grupie brokerskiej. W 2003 r. został dyrektorem departamentu promocji i współpracy zagranicznej w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi.

 Następnie pełnił kierownicze stanowiska w spółkach prawa handlowego. W listopadzie 2007 r. został mianowany na szefa gabinetu politycznego ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka, a następnie powołany przez prezesa Rady Ministrów na podsekretarza stanu w tym ministerstwie.

W listopadzie 2011 r. objął tożsame stanowisko w nowo utworzonym Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Od marca 2012 r. pełnił funkcję wiceprezydenta miasta Łodzi. Od 2009 roku był członkiem Rady Nadzorczej Banku Gospodarstwa Krajowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.