housemarket.pl

Radosław Górski i Artur Popko w zarządzie Budimeksu

0 0
Radosław Górski i Artur Popko w zarządzie Budimeksu
Budimex ma nowy skład zarządu. (Fot.: Budimex)

Rada Nadzorcza Budimeksu powołała do zarządu Radosława Górskiego, dyrektora budownictwa ogólnego oraz Artura Popkę, dyrektora budownictwa infrastrukturalnego.

Radosław Górski jest absolwentem wydziału budownictwa i inżynierii Politechniki Poznańskiej. W 2010 roku ukończył program Management prowadzony przez ICan Institute.

Po studiach w 1997 roku rozpoczął pracę w Budimeksie, gdzie od 2004 pełnił funkcję dyrektora rejonu, od 2007 dyrektora oddziału budownictwa ogólnego wschód. W 2013 roku objął stanowisko dyrektora budownictwa i kieruje dywizją budownictwa ogólnego.

Artur Popko jest absolwentem wydziału budownictwa i inżynierii środowiska Politechniki Białostockiej o specjalności budownictwo komunikacyjne.

W latach 2000-2002 pracował jako Inżynier Budowy w Przedsiębiorstwie Drogowo-Mostowym Olecko, następnie do 2004 roku jako kierownik budowy realizował jeden z największych projektów infrastrukturalnych – budowę autostrady A2 z ramienia firmy NCC Polska. Od połowy 2004 roku związany z firmą Budimex Dromex, gdzie pełnił funkcję kierownika budowy, a następnie kontraktu. W roku 2009 awansował na stanowisko dyrektora rejonu. Od roku 2011 dyrektor budownictwa komunikacyjnego. W 2014 objął funkcję dyrektora budownictwa infrastrukturalnego Budimeksu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.