Przemysław Podgórski nowym prezesem Unimot Gazu

Rada Nadzorcza Unimot Gazu powołała nowego prezesa zarządu spółki. Został nim Przemysław Podgórski, dotychczas członek zarządu Unimot Gazu, który zastąpił na tym stanowisku Bogusława Satławę.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przemysław Podgórski nowym prezesem Unimot Gazu

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

26 sie 2014 18:21


– Bogusław Satława jest prezesem Zarządu PZL Sędziszów S.A. (spółki należącej do Grupy Kapitałowej Unimot Express), gdzie obecnie rozwijane ważne projekty biznesowe wiążą się ze znacznym zwiększeniem jego obowiązków. Z kolei osoba zarządzająca UNIMOT GAZ S.A. musi teraz sprostać nowym, poważnym wyzwaniom, jakie niesie ze sobą intensyfikacja działań spółki w obszarze gazu ziemnego. Przemysław Podgórski ma bogate doświadczenie na rynku gazowniczym, zna ten rynek z wielu perspektyw. Ponadto uczestniczył w działalności spółki od chwili jej powołania, nadzorował wiele projektów, dlatego jestem przekonany, że przy wsparciu nowych osób w zarządzie doskonale pokieruje spółką w jej ekspansji na nowe rynki – tłumaczy Adam Sikorski, przewodniczący rady nadzorczej Unimot Gazu.

Czytaj też: Dariusz Bogdan w zarządzie Gaz-Systemu

Nowy prezes jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej. Z Grupą Unimot związany jest od 2000 r., gdzie był odpowiedzialny m.in. za dział logistyki, zarządzanie aktywami i zarządzanie ryzykiem. W latach 2007-12 był Dyrektorem Działu Logistyki i członkiem zarządu Unimot Express Sp. z o.o. W 2012 r. został wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Wytwórni Filtrów „PZL-Sędziszów” S.A. – spółki należącej do Grupy Unimot. Od 2012 r. do chwili obecnej zajmował stanowisko członka zarządu Unimot Gazu.

W skład zarządu Unimot Gazu weszli: Małgorzata Garncarek, dyrektor finansowy spółki, oraz Robert Brzozowski, dyrektor handlowy spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.