Przemysław Lutkiewicz nowym wiceprezesem LPP

Rada nadzorcza LPP powołała nowego wiceprezesa - Przemysława Lutkiewicza, który jednocześnie będzie pełnił funkcję dyrektora finansowego. Stanowisko obejmie od 1 stycznia 2015 roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przemysław Lutkiewicz nowym wiceprezesem LPP

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

10 gru 2014 19:07


Przemysław Lutkiewicz urodził się w 1970 roku, jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studiów Podyplomowych na Politechnice Gdańskiej.

Czytaj też: Dariusz Pachla nie będzie już wiceprezesem spółki LPP

Od 2008 roku zatrudniony w LPP jako dyrektor ds. controllingu. W ramach działu finansowego LPP stworzył od podstaw dział controllingu nadzorując pracę analityków, audytorów oraz komórki bezpieczeństwa w sieciach sprzedaży.

Wdrożył narzędzia IT dostarczając informacji zarządczych, potrzebnych w kierowaniu wszystkimi spółkami GK LPP. Brał też czynny udział w utrzymywaniu kontaktów z zagranicznymi inwestorami instytucjonalnymi. 

Karierę zawodową rozpoczął w roku 1994 w Powszechnym Banku Kredytowym. W latach 1995 - 2008 związany z PolCard/First Data Polska, gdzie zajmował stanowiska - od kierownika zespołu planowania i sprawozdawczości do dyrektora departamentu controllingu. W latach 2006-2007 pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora finansowego w First Data Polska.

Czytaj też: Młodzi projektanci mody szlifują warsztat w LPP. Czy znajdują później zatrudnienie?

W latach 2007-2008 współtworzył Centrum SSC First Data w Gdańsku jako dyrektor ds. finansów i controllingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.