Prologis CEE awansował menadżerów w Polsce i w Czechach

Prologis, Inc. (NYSE: PLD), globalny lider nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował o awansach czterech pracowników z regionu Europy Środkowej i Wschodniej. W Polsce na stanowiska kierownicze awansowały dwie osoby.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Prologis CEE awansował menadżerów w Polsce i w Czechach

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

1 sie 2014 13:10


Renata Michalczyk została powołana na stanowisko Head of Property Management na Polskę. W Prologis pracuje od 2010 roku.

Michał Ptaszyński objął zaś stanowisko Dyrektora w nowoutworzonym dziale Land & Development zarządzanego przez Ewę Zawadzką, Vice President i Head of Land & Development. Wspólnie z zespołem odpowiadać będzie za zakup gruntów pod nowe inwestycje oraz pozyskiwanie i inicjowanie nowych inwestycji firmy. związany z Prologis od 2011 roku.

Spółka podała, że awansowano również Martina Poláka, na stanowisko Senior Vice President & Country Manager w Czechach i na Słowacji. Martin Polák pracuje w Prologis od 2008 r. Odpowiada za wszystkie działania Prologis w zakresie budowy
i wynajmu na rynku czeskim i słowackim, a także za działy zarządzania projektami, zarządzania nieruchomościami oraz finansowy.

Natomiast na stanowisko Director of Project Management w Czechach i na Słowacji, powołany został Michal Vrba, który odpowiada za rozbudowę nieruchomości i oddawanie do użytku wszystkich nowych budynków - w tym licznych obiektów typu BTS realizowanych pod klucz w Czechach i na Słowacji.

Prologis, Inc., jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nieruchomości przemysłowych, działającym na rynku globalnym oraz na rynkach regionalnych w obu Amerykach, Europie i Azji.

Działając aktywnie w pięciu krajach w regionie (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia) z portfolio ponad 3,7 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2014 roku).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.