Polsat: Zygmunt Solorz rozstaje się z Dominikiem Libickim. Po 20 latach

Dominik Libicki zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu Cyfrowego Polsatu i członka zarządu Polkomtelu. Jak podała spółka w komunikacie, powodem jest "brak zgodności stanowisk co do sposobów realizacji strategii Grupy Cyfrowy Polsat".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Polsat: Zygmunt Solorz rozstaje się z Dominikiem Libickim. Po 20 latach

PODZIEL SIĘ


Autor: red

28 paź 2014 22:52


Nowym prezesem został Tomasz Gillner-Gorywoda, prokurent Polkomtelu i członek zarządów spółek z grupy Elektrim.

Libicki pracował w grupie ponad 20 lat, rezygnacja ma skutek natychmiastowy.

Poniżej pełen komunikat giełdowy.

Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. ("Spółka") informuje, że Pan Dominik Libicki, Prezes Zarządu, po dwudziestoletnim okresie pracy w Grupie Polsat złożył rezygnację, ze stanowiska Prezesa Zarządu Spółki, ze skutkiem na dzień 28 października 2014 roku. Powodem rezygnacji złożonej przez Pana Dominika Libickiego, jest brak zgodności stanowisk co do sposobów realizacji strategii Grupy Cyfrowy Polsat S.A.

Rada Nadzorcza, na posiedzeniu w dniu 28 października 2014 roku przyjęła złożoną przez Pana Dominika Libickiego rezygnację oraz powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Pana Tomasza Gillnera-Gorywodę. Pan Tomasz Gillner-Gorywoda ma 56 lat. Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów zarządzania Uniwersytetu Monash w Melbourne.

Od wielu lat zaangażowany w organach zarządczych spółek z grupy Elektrim S.A. Od 2011 roku pełnił funkcję Prokurenta i Dyrektora Generalnego Polkomtel Sp. z o.o. Pan Tomasz Gillner-Gorywoda nie prowadzi działalności konkurencyjnej do Cyfrowego Polsatu S.A. oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego przez Sąd Rejestrowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.