Piotr Trzciński przechodzi do Kulczyk Silverstein Properties

Piotr Trzciński, manager z doświadczeniem w zarządzaniu portfelem nieruchomości objął stanowisko Head of Asset Management w Kulczyk Silverstein Properties (KSP). Będzie on odpowiedzialny za zarządzanie nieruchomościami własnymi KSP, a także aktywami należącymi do Kulczyk Real Estate Holding.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Trzciński przechodzi do Kulczyk Silverstein Properties

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

11 lut 2014 11:29


Piotr Trzciński posiada 10-letnie doświadczenie zdobyte w renomowanych firmach, w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi. Przed dołączeniem do KSP pracował między innymi w Jones Lang LaSalle oraz CA Immo Real Estate Management, gdzie pełnił funkcje leasing managera i asset managera. Od stycznia 2012 roku był związany z funduszem inwestycyjnym BlackRock (dawniej MGPA) jako asset manager nieruchomości handlowych i mieszkaniowych. W ciągu ostatnich 4 lat zarządzał portfelem nieruchomości wartym ponad 300 mln EUR.

Piotr Trzciński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobył wykształcenie w zakresie zarządzania. Posiada licencję zawodową z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a od 2008 roku jest członkiem CCIM. Dodatkowo, od 2012 r jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

- Cieszę się, że dołączam do dynamicznego i doświadczonego zespołu. Unikalna strategia inwestycyjna KSP przekłada się na możliwość zarządzania jednym z najciekawszych portfeli nieruchomości na polskim rynku. Wierzę, że moje doświadczenie i kompetencje pomogą w realizacji ambitnych planów firmy - podkreśla Piotr Trzciński.

Obecnie firma koncentruje się m.in. na kluczowym projekcie rewitalizacji i repozycjonowania położonego na warszawskim Placu Trzech Krzyży kompleksu biurowo-handlowego ETHOS oraz na poszukiwaniu nowych możliwości inwestycyjnych.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.