Piotr Puczyński nowym wiceprezesem Banku Gospodarstwa Krajowego

Puczyński będzie sprawował nadzór nad obszarem technologii, operacji bankowych, administracji i logistyki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Puczyński nowym wiceprezesem Banku Gospodarstwa Krajowego

PODZIEL SIĘ


Autor: em

6 lut 2015 16:11


Rada nadzorcza BGK na posiedzeniu 6 lutego 2015 r. podjęła uchwałę w sprawie powołania Piotra Puczyńskiego na stanowisko wiceprezesa Banku Gospodarstwa Krajowego na 5-letnią wspólną kadencję, która rozpoczęła się 1 lipca 2012 r. i wygasa 30 czerwca 2017 r.

Piotr Puczyński od 17 listopada 2014 r. jako dyrektor zarządzający BGK nadzorował pion IT. Na stanowisku wiceprezesa będzie nadal sprawował nadzór nad obszarem technologii poszerzonym o operacje bankowe i administrację, przede wszystkim dostosowując IT do większej skali działania BGK w zakresie finansowania rozwoju kraju i inicjowania nowych rozwiązań.

Piotr Puczyński jest absolwentem wydziału matematyki, informatyki i mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku zastosowania matematyki. Ukończył również Advanced Management Program (AMP) na prestiżowej uczelni IESE Business School.

W trakcie trwającej 25 lat kariery zawodowej zajmował się głównie wprowadzeniem nowych rozwiązań, zmian i innowacji w dużych instytucjach sektora finansowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.