Piotr Piasecki dyrektorem działu doradztwa finansowego w JLL

Piotr Piasecki objął funkcję dyrektora działu doradztwa finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej w firmie JLL.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Piasecki dyrektorem działu doradztwa finansowego w JLL

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

8 maj 2015 10:57


Piotr Piasecki posiada 10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Od lat związany jest z firmą doradczą JLL, w której współtworzył Dział Doradztwa Finansowego w 2011 r. Wśród ostatnich sfinalizowanych z sukcesem projektów znajduje się proces pozyskania od Banku Helaba 100 mln euro refinansowania Galerii Słonecznej w Radomiu, należącej do AIG/Lincoln oraz pozyskanie 30 mln euro finansowania pod budowę Hermes Business Campus w Bukareszcie.

W swojej karierze doradzał także w takich transakcjach jak m.in. pozyskanie partnera joint-venture do realizacji projektu biurowego PHN Tower w Warszawie czy refinansowanie portfela dziewięciu nieruchomości zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy, należących do funduszu Tritax.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kent w Canterbury.

Dział Doradztwa Finansowego JLL świadczy usługi strategicznego doradztwa finansowego na rzecz firm działających na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zespół koncentruje swoje działania na rynku instrumentów dłużnych, w tym m.in. pozyskiwaniu kredytów dla deweloperów i inwestorów, refinansowaniu zadłużenia, a także reprezentacji i doradztwie świadczonym na rzecz podmiotów bankowych. Dział oferuje również usługi z obszaru budowania wartości nieruchomości we współpracy z zespołami Rynków Kapitałowych oraz Zarządzania Nieruchomościami JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.