Piotr Kurczak dyrektorem operacyjnym Sodexo On-site Services

0 0

Piotr Kurczak objął stanowisko dyrektora operacyjnego Sodexo On-site Services.

Piotr Kurczak dyrektorem operacyjnym Sodexo On-site Services
Piotr Kurczak fot. mat.pras.

W ramach powierzonych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny za prowadzenie zespołu operacyjnego, realizację strategii firmy w obszarze obsługi nieruchomości oraz za relacje z klientami spółki.

Piotr Kurczak posiada 16-letnie doświadczenie m.in. w kompleksowej obsłudze nieruchomości. W Sodexo pracuje od 3 lat. Swoją karierę w firmie rozpoczął jako dyrektor regionalny, odpowiedzialny za działania operacyjne w jednostkach Sodexo zlokalizowanych na terenie województw zachodniej Polski.

Następnie objął stanowisko dyrektora usług zintegrowanych, realizując wraz z zespołem różnorodne projekty związane m.in. z techniczną obsługą nieruchomości, usługami utrzymania czystości, żywieniem w restauracjach o charakterze pracowniczym czy prowadzeniem outsourcingu recepcji.

Kurczak doświadczenie w obszarze kompleksowej obsługi nieruchomości zdobywał także pracując dla międzynarodowych korporacji, takich, jak Casino Group oraz Metro Group.

- Powołanie Piotra na stanowisko dyrektora operacyjnego to kolejny krok w umacnianiu naszej pozycji i wyraźny sygnał dla naszych klientów, że są obsługiwani przez najlepszych ekspertów rynku kompleksowego facility management. Jestem przekonany, że dzięki wiedzy i kompetencjom Piotra wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom – powiedział Yann Gontard, dyrektor generalny Sodexo Polska On-site Services.

Sodexo On-site Services projektuje, koordynuje i dostarcza kompleksowe usługi dla nieruchomości oraz usług żywieniowych. Firma prowadzi obecnie 70 restauracji oraz zajmuje się obsługą techniczną w blisko 400 nieruchomościach w Polsce, o łącznej powierzchni 5 800 000 m kw.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.