Piotr Kowalski członkiem zarządu firmy Graal

14 listopada 2014 r. rada nadzorcza spółki Graal powołała pana Piotra Kowalskiego na stanowisko członka zarządu spółki na trzyletnią kadencję.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Kowalski członkiem zarządu firmy Graal

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

17 lis 2014 10:26


Piotr Kowalski w roku 2009 rozpoczął pracę w grupie kapitałowej Graal, gdzie pełnił funkcję specjalisty ds. finansów w spółce. Od tego czasu w kolejnych latach przechodził przez wszystkie obszary działalności operacyjnej i finansowej w grupie, dzięki czemu uzyskał gruntowną wiedzę na temat funkcjonowania poszczególnych spółek wchodzących w jej skład.

Uczestniczył także w realizacji wielu zadań grupy z zakresu finansów i kontroli finansowej. W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora finansowego w spółce Koral. W latach 2012-2013 kierował działem controllingu w grupie na stanowisku dyrektora ds. controllingu w spółce. Od 2013 r. pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. finansowych w spółce.

Kowalski jest wspólnikiem spółki Tuna Fish Bogusław Kowalski Piotr Kowalski spółki jawnej z siedzibą w Wejherowie oraz prowadzi działalność gospodarczą pod firmą Piotr Kowalski Doradztwo z siedzibą w Gdańsku, w ramach której świadczy usługi w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.